ŞOK'ta İndirim Var! 29 Şubat Aktüel İndirim Katalogu Açıklandı!

Şok aktüel ürün katalog 29 Şubat 2020 cumartesi ve pazar hafta sonu indirimlerini kaçırmayın! Bu hafta sonuna özel müthiş fiyat seçenekleri sunan ŞOK hangi ürünler indirimde tamamının fiyat listesi şu şekilde;

ŞOK'ta İndirim Var! 29 Şubat Aktüel İndirim Katalogu Açıklandı!

Bu hafta sonu cumartesi ve pazar günlerine özel olarak Şok Mağazaları aktüel ürün katalogu açıkladı. 29 şubat 2020 ile 1 Mart 2020 tarihlerinde Türkiye genelindeki tüm şok mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünler neler;

ŞOK'a özel ürünler; bilindiği gibi Piyale, Mis, Amigo, Evin, Mintax, Bizim vatan, Peki, Karmen markaları şok mağazalarına özel olarak fabrikalarda üretilerek satışa sunuluyor. Haftanın fırsatları ve hafta sonu fırsatları olarak iki farklı katalog açıklanıyor. Hafta sonu cumartesi günü gelecek ve 3 Mart tarihine kadar geçerli olacak olan aşağıdaki ürünlere Türkiye genelindeki 7 Binden fazla mağazada bulunabilirsiniz. Alış veriş için beklemek istemeyenler, internet üzerinden yapılacak alışverişleri mağaza seçerek teslim alabilirsiniz.

ŞOK HAFTA SONU İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ;

Açıklanan ürünlerde 25 Tl ve üzeri ürün alan alışveriş müşterileri bazı ürünlerde indirim sahibi olabilecek. Temizlik ürünleri, ev gereçleri, mutfak ürünleri, elektronik ürünler açıklanan ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca Perakende satış mağazasının açıkladığı yeni bir işleme göre açık olan saatlerde kasalardan para transferi yapılabilecek. Telefon elektrik doğalgaz faturaları mağazalardan ödenebilecek.

Tost makinesi, Blender seti, kapaklı çelik tencere, duracell düğme pil, kulplu bardak, kare tencere, servis tabağı, çay bardağı, toprak güveç tencere, vakumlu erzak saklama kabı, ahşap kapaklı saklama kabı, 25 Tl üzeri alışverişlerde ise içim tost peyniri, kağıt havlu, ketçap, mayonez ürünleri gelecek.

Şok aktüel indirim katalog listesi

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 12:44
YORUM EKLE