Milli Dayanışma Kampanyası Biz Bize Yeteriz Hesap İban Numarası, Bağış Yapan Siyasetçiler!

Siyasetçilerden belediye Başkanlarından ve iş insanlarından milli dayanışma kampanyasına destek geldi. Biz bize yeteriz milli dayanışma kampanası nedir? Kampanya hesap numaraları ve detaylar haberde..

Milli Dayanışma Kampanyası Biz Bize Yeteriz Hesap İban Numarası, Bağış Yapan Siyasetçiler!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan kampanyaya destek hızla artıyor. Koronavirüs Covıd-19 virüsü nedeniyle mağdur olan vatandaşlara yönelik olarak biz bize yeteriz Milli Dayanışma kampanyası ülke genelinde siyasetçiler, iş insanları ve gönüllüler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kampanyaya 7 maaş bağış yaptığı açıkladı. Biz bize yeteriz diyen Başkan Erdoğan, Aile, çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından açılan hesaplara yardım çağrısında bulundu. Bakanlar da birer maaşlarını bu kampanya doğrultusunda bağış yaptıklarını açıkladılar.

Devlet Bahçeli milli dayanışma kampanyasına 5 maaşımı bağışlıyorum diyerek “hakikaten takdir ve tebrike layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN ARDI ARDINA BAĞIŞLAR GELDİ.

Sakarya Büyükşehir Başkanı Ekrem Yüze 6 aylık maaşını bağışladığını, Adapazarı Mutlu Işıkksu , Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı, Fevzi Kılıç, Sakarya Üniversitesi Rektörü, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kartepe, Zonguldak, Kırıkkale, Diyarbakır, Bursa Yenişehir ve bir çok ilden ilçeden belediye başkanları biz bize yeteriz milli dayanışma kampanyasına desteklerini duyurdu.

Milli dayanışma kampanyası biz bize yeteriz nedir? Cumhurbaşkanı Erdoğan kampanya hakkında şu ifadeleri kullandı. "Her ilimizde ve ilçemizde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı belirleyip, bu yardımları kendilerine sunacağız." dedi. Ailei Çalışma ve Sosyal Hzimetler tarafından açıllan hesaplara bğaışlar yapılabilecek. 

HESAP NUMARASI;

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 23:02
YORUM EKLE