KYK Burs/Kredi Sonuçları Sorgulama, Öğrenme Ekranı, Açıklandı Mı?

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından verilecek olan burs ile kredi çıktı mı sorgulama ekranı duyuruldu mu, sonuçlar açıklandı mı?

KYK Burs/Kredi Sonuçları Sorgulama, Öğrenme Ekranı, Açıklandı Mı?

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK her sene çok sayıda öğrenciye burs ile kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi ile burs başvuruları bu sene yine alındı ve başvurular geçtiğimiz hafta sona erdi. Şimdi müracaat eden milyonlarca aday burs ya da kredi çıkıp çıkmayacağını merak etmektedir. Peki KYK burs ile kredi sonuçları açıklandı mı, burs ile kredi sonuçları sorgulama ekranı duyuruldu mu?

KYK Kredi Burs Sonuçları Açıklandı Mı?

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından henüz kredi ile burs sonuçları açıklanmamıştır. Açıklanmadığından dolayı sonuçları sorgulama sayfası duyurulmadı. Sonuçlar açıklandığı andan itibaren adaylar T.C. kimlik numaraları aracılığı ile sonuçlarını öğrenebilecektir.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK tarafından burs ile kredi sonuçları 15 Kasım 2019 tarihinden itibaren açıklanmaya başlamıştı. Buna göre şu aralar her an KYK tarafından kredi ile burs sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

Sonuçlar açıklandığında anlık bildirim almak ister misiniz? Hemen mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

YORUM EKLE