Kamu Bankalarından İlk Promosyon Teklifi! Ziraat Bankası Miktarı Açıkladı

Sosyal Güvenlik Kurulu ile Ziraat Bankası arasında emekli maaş promosyon ödemesi miktarı belli oldu. Kamu ve özel bankaların maaş promosyon teklifleri ve son gelişmeler haberimizde..

Kamu Bankalarından İlk Promosyon Teklifi! Ziraat Bankası Miktarı Açıkladı

Emekli maaşı ödemelerini bankalardan alan vatandaşların Mart 2020 tarihi ile yenilenecek olan banka maaş promosyon miktarı ne kadar olacağı merakla bekleniyordu. Kamu bankalarından ilk açıklama geldi.

PROMOSYON ÖDEMESİ MİKTARI BELLİ OLDU!

Ziraat Bankası ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında anlaşma yapıldı. Ziraat Bankasından yapılan açıklamada emekli aylığının 1500 Tl'ye kadar olan vatandaşlar için 500 Tl ödeme yapılacak. 1500 Tl ile 2500 Tl arasında emekli aylığı alanlar için ise 625 Tl, maaşı 2500 Tl üzerinde olanlara ise 750 Tl ödeme gerçekleştirilecek.

SSK, Emekli Sandığı ve Bağkur Emeklilerinin önceki yıllarda yapılan ödemeler ise şu şekilde olmuştu.

ZİRAAT BANKASI MAAŞ PROMOSYONU BAŞVURULARI;

Ziraat Bankasından promosyon ödemesi alacaklar için başvuruların şubelere, internet şubesine, ATM'den SMS ile yada müşteri iletişim merkezlerine başvuru yaparak gerçekleştirilecek.

Vakıflar Bankası, Halkbank henüz emekli promosyon ödemleri ilgili bir açıklama yapmadı. Özel Bankalar promosyon ödemeleri ile ilgili açıklamalarını sitemiz üzerinden takip edebilirisiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 16:06
YORUM EKLE