İŞKUR Nakdi Ücret Desteği Ödemeleri Hakkında Duyuru Yaptı!

Koronavirüs nedeni ile yapılan destek kapsamında Nakdi desteği Ağustos ayı için başlıyor. İŞKUR bu kapsamda yeni bir duyuru yayımladı.

İŞKUR Nakdi Ücret Desteği Ödemeleri Hakkında Duyuru Yaptı!

Türkiye İş Kurumu remsi internet adresi üzerinde Nakdi Destek Ücret ödemeleri hakkında duyuru yayımladı.Koronavirüs ülkemizde devam etmesi ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamada nakdi destek ödemeleri devam ediyor. Geçtiğimiz ay 09 Temmuz 2020 tarihinde başlayan Nakdi destek ödemeleri bu ayda yapılacak.

NAKDİ DESTEK ÖDEMELERİ BAŞLIYOR!

İŞKUR 06 Ağustos 2020 tarihli yaptığı duyuruda Nakdi Destek ödemeleri için tarih verildi. İŞKUR'da yapılan duyuruya göre 07 Ağustor 2002 tarihinde nakdi destek ücret ödemeleri başlayacak.

NAKDİ DESTEK ÖDEMELERİ NEREYE YATACAK?

Her ay yapılan Nakdi destek ödemeleri bu ayda aynı şekilde İBAN hesaplarına yapacak. Sİstemde İBAN sistemi olmayan adayların ödemeleri ise PTT üzerinden yapılacak.

İŞKUR NAKDİ ÜCRET DESTEĞİ DUYURUSU:

Temmuz ayına ilişkin nakdi ücret desteği ödemeleri 7 Ağustos tarihinden itibaren vatandaşlarımızın banka hesaplarına yatırılmaya başlanacaktır. Sistemde IBAN bilgileri bulunmayan vatandaşlarımızın ödemeleri PTT üzerinden yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 02:55
YORUM EKLE