İnce Duyurdu! Gençlere Yılda 2 Kere 500 Lira Para Verilecek!

Cumhuriyet Halk Partisi CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce duyurdu. Gençlere yılda 2 kere 500 lira para verileceği belirtildi.

İnce Duyurdu! Gençlere Yılda 2 Kere 500 Lira Para Verilecek!

Cumhuriyet Halk Partisi CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olarak bilinen Muharrem İnce Türkiye geneli seçim çalışmalarına başladı. Buna göre tüm Cumhurbaşkanı adayları gibi seçim vaatleri hakkında açıklamalar yapan Muharrem İnce gençlere önemli müjdeli haberler verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce tarafından yapılan açıklama da gençlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 19 Mayıs ve 29 Ekim tarihlerinde 500 lira para yardımı verileceği belirtildi. Buna göre yılda iki kere gençlere 500 liralık para verilecek.

SARAY KAPATILACAK AÇIKLAMASI!

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Muharrem İnce gençlere yılda iki kere 500 liralık para yardımı yapacak açıklamasının ardından saray hakkında da önemli değinmeler yaparak sarayın kapatılacağı sınavlarda ilk 5 bine giren öğrencilere bu sarayın verileceği, sarayın bilim merkezi haline getirileceği ve tasarrufun yapılabilmesi için Çankaya Köşküne geçileceğini belirtti.

Yaptığı açıklamasında bu iki konuya oldukça değinmekte olan Muharrem İnce yine yeni duyurular yapacağını ve Türkiye için yapılması gereken önerileri hakkında ilerleyen günlerde açıklamalar da bulunacağını ifade etti. Tüm adayların yapacakları açıklamalar seçim gününe kadar büyük önem taşımakta olup bu açıklamalar oy oranlarında ciddi değişiklik yapabilecektir.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 11:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak
Burak - 2 yıl Önce

Tamam olur