İmza Atıldı! İşsiz Vatandaşlara 8 Ay Boyunca 61 TL Verilecek

Ankara Sanayi Odası ve İŞKUR ile beraber ortak istihdam programında imzalanan protokol kapsamında işsiz vatandaşlara hem mesleki eğitim hem de cep harçlığı verilecek.

İmza Atıldı! İşsiz Vatandaşlara 8 Ay Boyunca 61 TL Verilecek

Ankara Sanayi Odası ve İŞKUR ile beraber ortak istihdam programında imzalanan protokol kapsamında işsiz vatandaşlara hem mesleki eğitim hem de cep harçlığı verilecek. ASO tarafından yapılan açıklamada, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler bakanlığı, İŞKUR ve TOBB işbirliği ile hayata geçirilecek eğitim programında MEGİP çerçevesinde yer alacak.

ASO, İŞKUR ve TOBB işbirliği ile yapılacak olan bu çalışma da amaç üretim ve rekabeti arttırmak için piyasa ya nitenikli insan yetiştirmek. Plananan bu hedefi ise MEGİP çerçevesi içerisinde en iyi şekilde yapılacağını öngören kurumlar işsiz vatandaşlara 8 ay boyunca eğitim verecek ve her gün 61 TL cep harçlığı vatandaşlara tahsis edilecek.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan yazıcı
Gökhan yazıcı - 2 yıl Önce

Ben çalışıyorum aylik 260 saat günlüğüm 61 lira adam calismadan 61 lira alacal ne güzel devlet

kerem
kerem - 2 yıl Önce

nasıl başvurucaz acaba