Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Prim Ödemesi Yapacak! Bankalara Göre Liste

2020 yılında bankalar emekliye prim ödemesi yapacak. Peki hangi banka kaç TL prim ödeyecek, bankalara göre listeyi sizlere yayımlıyoruz.

Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Prim Ödemesi Yapacak! Bankalara Göre Liste

2020 yılı ile birlikte bankalar yeniden emeklilere promosyon ödemesi yapacak. Buna göre emekliler bankalar ile yaptıkları anlaşmalar ile taahhüt verdikleri süre zarfında maaşlarını ilgili bankadan aldı ve şimdi taahhüt süresi doldu emekliler ile bankalar yeniden masaya oturacak.

Emekliye Promosyon Verilecek Haberi

Yukarıdaki haberimizde İşin Olsa ekibi olarak emeklilere 2020 yılında tekrar promosyon verileceğini duyurmuştuk. Peki hangi banka ne kadarlık promosyon ödeyecek? Sizler için ilgili listeyi yayımlıyoruz.

HANGİ BANKA NE KADAR PRİM ÖDEYECEK?

Emeklilere bankalar farklı tutarda prim ödemesi yapacak. Peki hangi banka ne kadar ödeyecek? Sizler için en uygun listeyi hazırladık. Buna göre en yüksek rakamın Türkiye Ekonomi Bankası TEB tarafından verileceği öğrenildi. Öyle ki emeklinin aldığı maaşa göre 850 TL'den başlayan promosyon ödemesi bin liraya kadar yükselecek ve yakınını getiren emekliye 100 TL'lik ücret daha ödenecek.

QNB Finansbank emeklilere 700 TL ile 800 TL arasında bir promosyon ödemesi yapacak, yanında yakın arkadaşı emekli getirene 125 TL'lik ödeme yapacak. Akbank, Denizbank, Şeker Bankası, İş Bankası ve ING'nin ise emeklilere 450 TL promosyon ödemesi yapacağı ön görülüyor. Öte yandan kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank'ın ne kadar ödeme yapacağı bilinmiyor ancak ilgili üç bankanın aynı tutarda ödeme yapacağı tahmin edilmekte olup ilgili tutarlar yakın zamanda yeniden değişiklik gösterebilir.

Peki sizce emeklilere bankalar ne kadar promosyon vermeli? Yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürgin bilir
Gürgin bilir - 2 yıl Önce

Kamu bankaları En az 1000 TL promosyon vermesi lazım

Fatma marangoz
Fatma marangoz - 2 yıl Önce

Ben 30yil evliyim bir buçuk ay mağaza açtım malye kaydın var sigorta yok emekl olabilirim yim