Halkbank 2020 Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Tutarı Belli Oldu!

Halkbank 2020 Mart ayından geçerli olmak üzere müşterilerine ödeyeceği emekli maaş promosyon tutarı belli oldu. Geçtiğimiz gün vakıflar Bankası maaş promosyon açıklaması yaptı. Yeni bir gelişmede Halkbankasından geldi. Başvurular nasıl yapılacak? Ne kadar ödeme yapılacak?

Halkbank 2020 Emekli Maaş Promosyon Ödemesi Tutarı Belli Oldu!

Halkbank 2020 Mart ayından geçerli olmak üzere emekli maaş promosyon ödeme tutarını açıkladı. Türkiye genelinde bulunan 30'dan fazla kamu ve özel bankaların müşterilere sunduğu ödemelerden bir tanesi de emeklilere özel maaşlarını o bankadan alma sözü verdiklerinde 3 yıl sözleşme yapılması halinde promosyon ödemesi yapılmasıdır

Halkbank Sosyal Güvenli Kurumu arasında yapılan protokoller doğrultusunda yeni anlaşma yapan emeklilere en düşük 500 TL en yüksek ise 750 TL ödeme yapacak. Vatandaşların aldıkları maaş tutarlarına göre ödeme de değişecek.

1500 TL'den düşük maaş geliri olanlar için 500 Tl
1500 Tl ile 2500 Tl arasında maaşı olanlar için 625 Tl,
2500 TL ve üzeri maaş alan emekliler için ise 750 Tl ödeme yapılacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular atm, internet bancılığı telefon iletişim kanalından ve şubelerden başvurular gerçekleştirilebilecek. Vatandaşların hesaplarına ödemler gerçekleştirilecek. Ziraat Bankasının maaş promosyon ödemesi de belli oldu. Buna göre Halkbankasının ödeme tutarları ile aynı oranda promosyon ödemesi yapacak.

ZİRAAT BANKASI PROMOSYON;

TEB BANKASI PROMOSYON; 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 03:27
YORUM EKLE