GSB Eylül Ayı Burs ve Kredi Ödemeleri Başladı! T.C.'ye Göre Ödeme Tarihleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı Resmi İnternet adresinde yaptığı duyuruya göre kredi ve burs ödemeleri başladı. T.C. kimlik numarasına göre ödemeler yapılacak.

GSB Eylül Ayı Burs ve Kredi Ödemeleri Başladı! T.C.'ye Göre Ödeme Tarihleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Burs Ödemelerine başladı. GSB duyurular üzerinde yayımladığı duyuruya göre ödemelerin başladığını bildirdi. Ödemeler 06 Eylül 2020 ( Bugün ) itibari ile hesaplara yapmaya başladı. T.C. kimlik numarasına göre ödeme yapılacak olup kimlik numarasının "0" olanlar için ilk ödemeler yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından da Resmi Twitter hesabı üzerinden müjdeyi paylaşmıştı. Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından yapılan duyuru şöyledir;

ÖDEMELER 06-10 EYLÜL 2020 TARİHLERİNDE YAPILACAK!

İlk ödemeler Bugün itibari ile başladı ve Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı açıklamada ödemelerşn 10 Eylül 2020 tarihine kadar devam edeceğini açıkladı. Açıklamada , Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 6 Eylül 2020 tarihi itibarıyla burs ve kredi ödemelerinin öğrencilerin hesaplarına yatmaya başladığını bildirdi. Bakan Kasapoğlu, 6 - 10 Eylül tarihleri arasında TC kimlik numarasının son numarasına göre ödemelerin yapılacağını ifade etti

T.C. KİMLİK NUMARASINA GÖRE ÖDEME YAPILACAK!

Kredi ve Burs ödemeleri öğrencilerin Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasına göre yapılacak. Buna göre son haneye göre ödeme tarihleri şöyledir.

  • “0” olanlar 6 Eylül,
  • “2” olanlar 7 Eylül,
  • “4” olanlar 8 Eylül,
  • “6” olanlar 9 Eylül,
  • “8” olanlar 10 Eylül’de
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 11:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE