Gençlere Müjdeli Haber! Haftada 3 Gün Çalışarak 2 Bin 425 TL Maaş İmkanı

Gençlere müjdeli haber duyuruldu. Bu imkan TYP imkanları dahilinde gerçekleşecek ve vatandaşlara haftada 3 gün çalışarak 2 bin 425 TL maaş imkanı sunacak.

Gençlere Müjdeli Haber! Haftada 3 Gün Çalışarak 2 Bin 425 TL Maaş İmkanı

Toplum Yararına Program duyurulduğundan beri binlerce kişilik personel alım ilanı yayımlandı. Toplum Yararına Program (TYP), geçici süreli kamu işçisi olarak çalışmayı kapsıyor ve gençlerin de bu işe başvuru yapmalarına olanak tanınıyor. TYP kapsamında şuan itibariyle yayımlanmış binlerce kişilik ilan bulunuyor. Bu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınıyor ve ilanların detaylarında kişilerin ne kadar süreyle, hangi kurumda ne görevleri yapacakları açıkça belirtiliyor. Tüm ilanlarda olduğu gibi elbette bu TYP alımlarına başvuru için de bazı şartlar bulunuyor.

TYP ilanlarına nasıl başvuru yapılır, typ ilanlarını takip etmek

Toplum yararına program dahilinde yayımlanan ilanlar İŞKUR üzerinden kamuoyuna duyurulmaktadır. Bu ilanlara başvuru yapan kişilerin, ilgili kamu kurumlarındaki geçici görevlere yerleştirmeleri gerçekleştirilmektedir. Yayımlanan ilanlarda göreve başlama tarihleri ve bitiş tarihleri belirtilmektedir. Bu TYP ilanlarına başvuru yapmak için gereken şartlar ise sigortalı olarak bir işyerinde çalışmıyor ya da emekli aylığı almıyor olmak şeklinde özetlenebilmektedir. İŞKUR üzerindeki toplum yararına program kapsamında yayımlanan ilanlara gençler de başvurularını yaparak, haftada 3 gün çalışarak maaş alma imkanına sahipler.

2 bin 425 TL maaş imkanı bulunuyor

Yayımlanan ilanlara başvuru yapan adaylar, TYP ilanları dahilinde geçici süreli olarak görev alıyorlar. Elbette gençler için de okurken maaş alma ve kendi ihtiyaçlarını giderme noktasında bir kazanç sağlamak mümkün. Öğrencilerin haftada 3 gün çalışarak maaş elde etmeleri mümkün hale geliyor. Haftada 3 gün süreyle çalışan kişiler 12 hafta sonunda 2 bin 425 TL maaş alma imkanına sahip oluyorlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Haftada 3 gün çalışarak maaş diyor açıklama bakıyorsun 12 hafta diyor. Maaş dediğin aylık alınır ne kadar yanıltıcı başlık kullanıyorlar. Sanırsın aylık 2.425tl veriyor.
12 hafta = 3 ay

Samsunlu
Samsunlu - 2 yıl Önce

İnsanları kandırmayın. Typ başvurusu için erkeklerde 35 yaşın üzerinde olma şartı var. Gençler başvuru yapsa bile öncelikli olarak kadınlar ve 35 yaş üstü erkekler yerleştikten sonra kuraya girebilir. İnsanların işe girme umuduyla oynamayı...

alper çeken
alper çeken - 2 yıl Önce

Buna nasıl başvuru yapabiliriz.

Glcn dmr
Glcn dmr - 2 yıl Önce

Yani ne oluyor tam olarak bu ilan yapılacak iş ne süresi belli değil

Yıldız Kızrak
Yıldız Kızrak - 2 yıl Önce

Bu ilana nasıl ulaşabilirim. Doğruluk payı nedir bilgisi olan var mı

Bilal
Bilal - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapıyz