Garanti Bankası 12 Ay Geri Ödemesiz Düşük Faizli Kredisi Desteği!

Pandemi döneminde ihtiyaç kredileri ve işletmelere verilen kredilerde ödemesiz dönemli kampanyalarda artış var. Bunlardan bir tanesi de Garanti Bankası tarafından açıklandı. Buna göre 12 ay geri ödemesiz kredi desteği paketi detaylarını haberde aktardık.

Garanti Bankası 12 Ay Geri Ödemesiz Düşük Faizli Kredisi Desteği!

Garanti Bankasından Müşterisine Müjde! 12 Ay Geri Ödemesiz Kredi İmkanı!

Günümüzde yaşanan salgın hastalıktan dolayı daralan ve destek vermek isteyen Garanti Bankası müşterileri için bir kredi düzenledi. Sabit faiz oranı ile birlikte 12 ay geri ödemesiz, 48 ay vade imkanı ile banka müşterilerini bekliyor. Kısa sürede haberin yayılması ile birlikte başvurular hızla yapılmaya başlandı. Mart ayından itibaren tüm Dünya'yı etkisi altına alan Korona virüs nedeni ile verilen bu imkan müşterilerini baya rahatlatacak gibi görünüyor. Sabit faiz oranı 14,5 olarak belirlendi.

Ne Kadar Kredi Verecek?

  • Eğer bir şirket 0-3 milyon kazanıyor ise 80.000 TL ile 100.000 TL arasında destek verilecek.
  • Eğer bir şirket 3-25 milyon kazanıyor ise 800.000 TL kredi desteği verilecek.

Şirket sahibi olan kişiler aylık kazancına göre kredi kullanabilecek. Aynı şekilde bu imkandan faydalanmak isteyen vatandaşlar da aylık gelirini belgelemek zorundadır. Garanti Bankası'nın vereceği bu imkan Türkiye Bankalar Birliği (TBB) tarafından açıklandı. Ayrıca Garanti Bankası başta olmak üzere diğer bankalar da TBB aracılığı ile kredi verecek. Yapı Kredi, Akbank, Albaraka Türk, Denizbank, Halkbank, QNB Finansbank, Halkbank, İş Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Vakıf Katılım Bankası, TEB, Türkiye Finans Bankası ve Kuveyt Türk de 1 Kasım 2021 de kredi destek paketi düzenleyecek. Tıpkı Garanti Bankası'nın müşterileri için sunduğu fırsatlar doğrultusunda uygulanacaktır. Siz de kredi için başvuru yapmayı düşünüyorsanız haberimizi yakından takip edebilirsiniz. Kredi, ekonomi haberlerinden anında öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Vesselam tüm imkanları zengine Sun fakir acindan gebersin demektir Türkiye'de desteklerin yüzde 80 i hep zenginlere fakir fukaraya da bı bk vermezler adaletten hukuktan bahsederler yazık çok yazık