Ford Otosan’da Üretim Başladı

Günlerdir iş bırakma eylemleri ile gündemden düşmeyen Ford Otosan’da sıcak bir gelişme yaşandı. Ford Otosan işçilerinin üetime başlayacağı duyuruldu. Ford Otosan yetkilileri işçilerimizin fabrikaya sahip çıkacaklarından şüphemiz yok açıklaması yaptı. İşte ayrıntılar…

Ford Otosan’da Üretim Başladı

Ford Otosan’da Üretim Başladı

Coşkunöz Metal'de üretimin başlaması ve yedek parçaların yeniden yapılması sonucu, Ford Otosan'ın üretime başlayacığı bildiren Türk metal Sendikası Genel Sekreteri Yücel Yücel açıklamasına göre; Ford Otosan üretime başlayacak. Ford Otosan'da çalışan personeller , dışarıdan gelip provakatörlük yapmak isteyenlere prim vermiyeceklerine inanıyorum. Ford Otosan çalışanlarının , fabrikaya ve işine sahip çıkacaklarından herhangi bir kuşkumuz yok, diye belirtti.

Bursa'da işçilerin yaptıkları 4 günlük eyleme son vererek, iş başı yaptığı Coşkunöz Metal Form’daki gelişmeleri, şirketin bağlı olduğu Coşkunöz Holding açıklama yaptı. Yapılan yazılı açıklamaya göre. Türkiyede otomotiv sektörünün ve ülke ekonomisi önemli etki altında kaldı ve bu eylem sona ererek üretime başlandı. Bu eylem durumu işçiler ile konuşularak, şirkete ve sanayiye olan tesiri ve çalışanlar açısından dığuracağı etki anlatılmıştır. Sonrasında çalışanların kendi değerlendirilmeler, yapılası için talep edilmiştir. Kaşılanan bu olumlu diyalog sonrasında üretime yeniden başlanmıştır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE