Evde Çalışarak Ek Gelir Elde Etmek Mümkün! Freelance İş Ne Demek?

Evde çalışarak hem para kazanmak hem de sigorta kapsamından emekli olmak artık mümkün ! Evde Freence çalışarak emekli olabilirsiniz.

Evde Çalışarak Ek Gelir Elde Etmek Mümkün! Freelance İş Ne Demek?

Ülkemizde işsiz birçok vatandaş bulunmakta olup bu vatandaşların büyük bir kısmı ev hanımı, çalışmaya fırsat bulamayan kişilerden oluşmaktadır. Bu noktada ev ekonomisine destek sağlamak veya gelir elde etmek isteyen ve fiziki olarak iş yerinden bağımsız bunu yapmak isteyenler için freelance yani home ofis ya da serbest iş olanakları ile bu mümkün kılınmaktadır. Buna göre freelance çalışmak isteyenler detaylar şu şekildedir.

Freelance Çalışanlar Emekli Olabilir Mi?

Serbest mesleklerde çalışan vatandaşlar için iki farklı sigorta sözkonusu olmakla birlikte bunlardan ilki kendi adına şirketleri bulunanlar vergi mükellefi olan bağımsız çalışanlar için sunulan emeklilik olup bir diğeri ise BAĞ-KUR’lu olup sigortalı şekilde çalışarak emekli olmaktadır.

En Az 2 Bin Kazanabiliyorlar

Serbest birçok meslek dahilinde çalışanlara ödenen tutarlar çoğu zamanda aylık 2 bin TL ve civarında olabilmekte olup İngilizce çeviri, günlük karşılama hostesliği gibi oldukça geniş meslek gruplarında ücretler daha fazla da olabilmektedir.

Evden Çalışma Olanağı

Birçok kişi için serbest çalışmanın cazip geldiği noktalarda biri de evden çalışma olanağıdır. Buna göre internet reklamcılığından video ve animasyon prodüksiyonuna, web tasarımından web yazılımına, metin yazarlığından seslendirme ve dublaja, grafik ve tasarım hizmetlerinden organizasyon ve planlamaya göre farklı meslekler evde icra edilebilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 21:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan Tevfik Akcam
Turan Tevfik Akcam - 3 yıl Önce

Emekliyim.Evim de ek iş gönderin yapayım.Lutfen acil ihtiyacim var.05336237095 bekliyorum.Lutfen arayın.

Turan Tevfik Akcam
Turan Tevfik Akcam - 3 yıl Önce

Emekliyim.Acil ise ihtiyacım var.Evde iş yapmak istiyorum.05336237095 bekliyorum

Ercan çakmak
Ercan çakmak - 3 yıl Önce

Gaziantep te oturuyorum evde iş yapmak istiyorum.
erci19866@hotmail.com

Selin dede
Selin dede - 3 yıl Önce

Nasıl ve nerden

Leyla Büyükkeskin
Leyla Büyükkeskin - 3 yıl Önce

Nasıl başvuru yapılır

Ramazan ÖZGÜN
Ramazan ÖZGÜN - 3 yıl Önce

Freeland işler neler nasil ve nerden bulacağız

Mevlan aktoğ
Mevlan aktoğ - 3 yıl Önce

Paraya ihtiyacım var

Fırat Gençoğlu
Fırat Gençoğlu - 3 yıl Önce

Doğum borçlanmasında sigorta başlangıcı doğumdan önce olmalı peki soruyorum, kadın hiç evlenmedi,yada evlendi çocuğu olmadı,yada boşandı çocuksuz olarak bu kadınlar doğum borçlanması yapamıyor böyle kanun olurmu?