En Az 2 Bin Euro Maaşla Almanya' da Çalışmak İster Misiniz? 10 Bin Kişi Alınacak Herkes Başvurabilir

Almanya' ya yapılacak 10 bin işçi alımı için herkesin başvuru yapabileceği, vasıflı ve vasıfsız personellerin alınacağı ifadelerine yer verildi. En az 2 bin euro maaşla Almanya' da çalışmak ister misiniz? 10 bin kişinin alınacağı ilana herkes başvurabilir. İşte detaylar...

En Az 2 Bin Euro Maaşla Almanya' da Çalışmak İster Misiniz? 10 Bin Kişi Alınacak Herkes Başvurabilir

Türkiye' den Almanya' ya işçi götürülecek. Yürütülecek olan alımlarda OBM Türkiye tarafından tüm masraflar karşılanacak ve İŞKUR işbirliğiyle yürütülecek. Yapılacak bu alımlarda çok sayıda mesleğe yönelik kadro bulunuyor. Vasıflı ve vasıfsız olmak üzere herkesin başvurabileceği Almanya' ya işçi alımında en düşük maaş temizlik görevlilerinin ve bu maaş da 2 bin eurodan başlıyor. Yapılacak alımlarda tüm masrafları OBM Türkiye ekibi karşılıyor, yabancı dil eğitimini de yine bu şirket sağlıyor. 18 ay boyunca Almanya' da çalışma fırsatı sunuluyor.

Bu alımlar dışında hangi kadrolara alımlar yapılıyor?

Belgeli TIR şoförlerinden, sağlık sektöründeki hemşire ve doktorlara, tesisatçılardan özel endüstriyel kaynakçılara kadar Almanya’da çok sayıda farklı sektörde Türkiye' den işçi alımı yapılacak. İşçi alım süreçlerini yöneten OBM Türkiye ekibi tarafından yapılan açıklamada vatandaşların dikkatli olmaları ve kimseye paralarını kaptırmamaları önerildi. Tüm başvuruların ücretsiz olduğu, tüm masrafların OBM Türkiye tarafından karşılandığı ve herhangi bir nedenle vatandaşlardan para talep edilmediği bilgilerine yer verildi. 

Maaşlar ne kadar?

Almanya' da çalışacak temizlik hizmetleri personellerinin maaşları aylık 2 bin euro üzerinden hesaplanacak. Hemşirelerin maaşları ise 3 bin eurodan başlıyor. Almanya 'ya gönderilecek ve 18 ay süreyle burada çalıştırılacak olan Türk vatandaşları belirtilen miktarlardaki maaşları alacaklar. Elbette yabancı dil seviyeleri, öğrenme hızları ve varsa mesleki yetkinlikleri buradaki maaşların daha fazla olmasında önemli rol oynayacak. Tüm başvurular //www.obm-turkiye.com adresi üzerinden yürütülecek ve başvuru formu da yine burada yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

Başvuru sitesi hata veriyor, başka yolu yok mu başvuralım...?

Metin kürekci
Metin kürekci - 2 yıl Önce

Ben gitmek istiyorum 538 350 92 70

Ömer Engin atak
Ömer Engin atak - 2 yıl Önce

Merhaba! Başvuru yapmak istiyorum bi türlü olmuyor giremiyorum siteye yardımcı olurmusun erkek kuaförüyüm

Taylan
Taylan - 2 yıl Önce

Bakacaz

Eylul fatis
Eylul fatis - 2 yıl Önce

Hata veriyor

can
can - 2 yıl Önce

hala bunlara nasıl inanıyorsunuz anlamıyorum. adamlar geldi kendini tanıttı reklam yaptı ve gitti. haberin hiçbir altyapısı yok. iş kur da bunu söylüyor.

Cemil çayırlı
Cemil çayırlı - 2 yıl Önce

17 yıllık tecrübem var kasaplık konusunda
5367879455

Server
Server - 1 yıl Önce

Ben almanyada calişmak istiyorum ,05369821222