Emeklilere 2 Bin Lira İkramiye Ücreti Hangi Tarihlerde Ne Zaman Ödenecek?

Emeklilere 2018 yılında 2 bin liralık ikramiye ücreti verilecek. Peki ikramiyeler ne zaman verilecek, net olarak hangi tarihlerde ödemenin yapılacağı duyuruldu mu?

Emeklilere 2 Bin Lira İkramiye Ücreti Hangi Tarihlerde Ne Zaman Ödenecek?

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Binali Yıldırım tarafınadn kamuoyuna yapılan açıklama da emeklilere bayramlarda toplam 2 bin liralık ikramiye ödemesinin yapılacağı belirtildi. Buna göre emekliler bu müjde ile ikramiye ücretlerini beklemeye başladı. Peki ikramiye ücretleri ne zaman yatırılacak?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu kimlerin ikramiye ücreti alacağını duyurdu. Hemen bayram ikramiyesi kimlere verilecek? Linkine tıklayarak ilgili habere gidebilir, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'nun bayram ikramiyesinin kimlere verileceği açıklamasını görebilirsiniz. Peki bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

İKRAMİYE ÜCRETLERİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklama ile toplam 2 bin liralık ikramiye ücretinin verileceği belirtildi. Peki ikramiye ücretleri ne zaman ödenecek? Buna göre ilk ikramiyenin Haziran ayı başında ödeneceği Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından kamuoyuna açıklandı. Ramazan Bayramında bin liralık (1.000 TL) ikramiye ödemesi yapılacak.

Kalan bin liralık (1.000 TL) ikramiye ise Kurban Bayramı öncesi verilecektir. Yine net olarak hangi tarihte ödemenin yapılacağı Kurban Bayramına az bir süre kala Maliye Bakanlığı tarafından resmi olarak yazılı ya da sözlü şekilde açıklanması beklenmektedir. Kurban Bayramına az bir süre kala yeniden ikramiye ücretleri haberini gündeme getireceğiz.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 21:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE