Emekli Bayram İkramiyesi Ne Zaman Yatırılacak? (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı)

Emeklilere bayram ikramiyesi hangi tarihte yatırılacak? SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığının bayram ikramiyesi tarihleri duyuruldu.

Emekli Bayram İkramiyesi Ne Zaman Yatırılacak? (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimat vermesi ile emekli bayram ikramiyeleri Ramazan Bayramı öncesine alındı ve Nisan ayında yatırılacağı duyuruldu. Buna göre Nisan ayına girilmesi ile birlikte pek çok emekli ikramiyelerin net olarak hangi tarihte ödeneceğini merak ederken sonunda ilgili konunun cevabı belli oldu. Peki emeklilerin ikramiyeleri ne zaman yatırılacak? SSK, Ba-Kur ve emekli sandığı ile emekli olanların bayram ikramiyesi yatırılma tarihi nedir?

SSK BAYRAM İKRAMİYESİ TARİHİ

Eğer SSK ile emekli olduysanız ve bayram ikramiyesi alacaksanız ilgili bankanıza ikramiye tutarınız 7 Nisan, 8 Nisan, 9 Nisan ve 10 Nisan tarihlerinde yatırılacak olup ödemeler T.C. kimlik nuaralarına göre önce ya da sonra yapılacaktır. 7 - 10 Nisan aralığında bankanıza ya da ATM'ye giderek bayram ikramiyenizi çekebilirsiniz.

BAĞ-KUR İKRAMİYESİ TARİHİ

Bağ-Kur aracılığı ile emekli olduysanız ve emekli ikramiyesi alacaksanız maaşınızı aldığınız bankaya devlet bayram ikramiyesi ödemesini 11 Nisan itibari ile yatıracaktır. 11 Nisan'da giderek ikramiye ücretini çekebilirsiniz.

EMEKLİ İKRAMİYESİ TARİHİ

Memur emeklisi olduysanız yani emekli sandığı üzerinden emekliliğiniz var ve bayram ikramiyesi ödemesi alacaksanız devlet tarafından maaşınızı aldığınız bankaya ödeme 11 Nisan itibari ile yapılacaktır. Banka şubenize ya da ATM'ye giderek 11 Nisanda devlet tarafından yatırılacak olan bayram ikramiyesi ödemenizi çekebilirsiniz.

YORUM EKLE