Ekmek Zammı Olacak mı? Tarım Bakanı Açıkladı!

Ekmek fiyatlarına zam gündeme geldi. Tarım ve Ormancılık Bakanı konu ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Ekmek zammı yapılıp yapılmayacağını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Ekmek Zammı Olacak mı? Tarım Bakanı Açıkladı!

Ekmek fiyatlarına zam konusu yeniden gündeme geldi.

Bilindiği gibi Temmuz ayında gündeme gelen ekmek fiyatlarına artış konusu için Fırıncılar Federasyonu açıklama yapmıştı. Ekmekte zam açıklamasının ardından konu ile ilgili Ticaret Bakanlığından ekmek zammı konusunun Ticaret Odaları tarafından hazırlanan fiyat tarifesine göre yapıldığını belirtmişti. Ekmek zammı Eylül ayında yeniden gündemde. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli basın toplantısı yaptı önemli açıklamalar yaptı.

EYLÜL AYINDA EKMEK ZAMMI YAPILACAK MI?

Tarım ve Ormancılık Bakanı yaptığı basın toplantısında ekmek fiyatlarının yeni yıla kadar artmasının gündemde olmadığını açıkladı!

Bakan Bekir Pakdemirli, Un fiyatları konusunda Un Sanayicileri Federasyonu tarafından yapılan açıklamaları hatırlattı ve bazı marketlerin milli duruş sergilediğini hatırlattı. Bakan Pakdemirli "Fakirin fukaranın ekmeğini fırsat bilip bunu bir şekilde kullanmaya çalışan fırsatçılara sesleniyorum, vatandaşın ekmeğine göz diktirmeyeceğiz. Yeni yıla kadar ekmekte fiyat artışı yok." dedi.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 21:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve Nur Can
Merve Nur Can - 2 yıl Önce

Yediğimiz Herşeye fazlasıyla zam geldi zaten bari ekmeğe gelmesin yazık günah açlıktan ölelim mi yani