EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar Listesi 2020

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan bankalardan hangileri EFT ve ücreti almıyor? EFT ve havale ücreti almayan bankalar?

EFT ve Havale Ücreti Almayan Bankalar Listesi 2020

Ülkemizde faaliyet gösteren kamu bankaları, yerli ve yabacı sermayeli özen bankaların Türkiye'nin dört bir yanında şubeleri bulunmakta olan binlerce kişilik personelleri ile büyüme oranlarını her sene artırmaya çalışmaktadır. Buna göre bankalar havale ve EFT'den sürekli para kesmektedir hatta bazı bankalar o kadar çok para almaya başladı ki 10 TL'lik eft ve havale kesintisi herkesin canını sıkmaya başladı. Peki EFT ile havale ücreti almayan bankalar listesi nedir? Hangi bankalar havale ve EFT ücreti almıyor?

Havale ve EFT Parası Kesmeyen Bankalar

Geçtiğimiz gün çıkan yasal düzenleme neticesinde bankaların kesim yaptığı havale ve EFT ücretlerine azami düzenleme yapıldı ve ücret kesimlerinin artık 1 TL, 2 TL, 5 TL gibi rakamlar olacağı belirtildi. Ancak bu rakamlar yine sizlere fazla geliyorsa havale ve EFT parası kesmeyen bankaları tercih edebilirsiniz. İşte bu bankalar;

  • 1- Enpara
  • 2- Kuveyt Türk 
  • 4- Albaraka Türk 
  • 5- Fibabanka
  • 6- Cepte TEB
  • 7- Ziraat Katılım
  • 8- Vakıf Katılım

Yukarıda belirtilmiş olan 8 banka eft ve havale ücreti almamaktadır. Özellikle Enpara yaptığı tüm reklamlarda ömür boyu havale, eft, hesap işletim ücreti almayacağını belirtmektedir. Diğer bankalardan müşteri kazanabilmek ve müşteri memnuniyeti adına uzun bir süredir eft ve havale ücreti almamakta olup resmi internet siteleri kontrol edildiğinde halen eft ve havale ücreti alınmadığı görülmektedir. Sizlerde bu bankalar ile çalışarak hiçbir para transferinizde eft ya da havale ücreti ödemeyebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE