Dünyayı Gezecek Personel Aranıyor! Maaş 45 Bin TL

Dünya' yı gezerek para kazanmak isteyen, hem yeni yerler keşfedecek, hem eğlenecek hem de 45 bin TL maaş alacak personel alımı yapılacaktır. Bu ilginç personel alımı ve detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Dünyayı Gezecek Personel Aranıyor! Maaş 45 Bin TL

Gezerek, fotoğraf çekerek para kazanacak bir personel alımı yapılacak. Bir aile Dünya turuna çıktığında, ailenin yanında olacak ve onların fotoğraflarını çekecek fotoğrafçı personel alımı gerçekleştirecek. Hem Dünya' yı gezme fırsatı bulacak, hem de eğlenceli bir iş imkanına sahip olacak bu kişiye aile tarafından 45 bin TL maaş ödemesi yapılacak. Çok şaşırtan ve ilgi çeken bu ilan, şüphesiz on binlerce kişinin hayalini süsleyen bir ilan olarak hafızalarda yer edinecek. İngiltere' de duyurulan ve çok sayıda kişinin hayali olan bu iş için, kişinin ailenin gezi hatıralarını ölümsüzleştirmesi, onların fotoğraflarını çekmesi istenecek. Ülke basınında aktarılanlara göre ulaşım, yemek, otel gibi ihtiyaçları da karşılanacak olan bu kişiye yıllık bazda yaklaşık olarak 80 bin sterlin yani 545 bin TL civarında para ödemesi yapılacak. Aylık bazda hesapladığımızda, hem Dünya' yı gezecek hem de çalışacak olan bu kişi, 45 bin TL kazanmış olacak. 

Bu iş ilanı yakın zaman içerisinde hayatımıza giren ve adeta bir meslek haline gelen Youtuber kişilerle karşılaştırılıyor. Dünya' nın farklı yerlerindeki benzer işleri yapan gezgin youtuber ya da çeşitli kategorilerden videolar çeken youtube kanalları, benzer oranlarda maaşlar alıyorlar. Hatta Dünya penceresinden bakıldığında, iş adamlarıyla dahi yarışan youtuberlar var. Bu rakamlarda yıllık 22 milyon dolar gibi paralardan dahi bahsediliyor. Sosyal medyanın en çok kazananı Youtuberlar gibi maaş alacak bu kişi de aileyle beraber Dünya turuna çıkacak ve aylık 45 bin TL maaş alma fırsatı yakalayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Berkan ödemiş
Berkan ödemiş - 4 yıl Önce

Nereden başvuru yapıyoruz

deniz
deniz - 4 yıl Önce

nasıl basvurulacak ?

Ömer sak burdur bucak
Ömer sak burdur bucak - 4 yıl Önce

Ne zaman ve başvuru nasıl olacak şartlar nasıl bilgi alabilirmiyim

Emine Çim
Emine Çim - 4 yıl Önce

Nereden ve nasıl başvuru yapılıyor...

Elif yaşar
Elif yaşar - 4 yıl Önce

Dünyayı dolaşmak böylesine bir ekibe dahil olmak isterim tabi.Yeni insanlar tanımak fotoğraf çekmek onlarla eğlenceli diyalog kurmak harika.

Mustafa balikçi
Mustafa balikçi - 4 yıl Önce

Iyimis bende giderim

Mustafa
Mustafa - 4 yıl Önce

Tam bana göre iş arayın 05427970010

Recep
Recep - 4 yıl Önce

Bana 5 bin lira verin istediniz ülkeye giderim