Dolar ve Euro Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Amerikan Doları ne kadardan işlem görüyor? Euro ne kadardan işlem görüyor? Dolar ve Euro'da ki değişiklikleri sizler için derledik.Haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz.

Dolar ve Euro Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Avrupa Merkez Bankası'nın aldığı kararlardan sonra ve Fed'in faiz artışına gidiminden sonra Bayramın ilk gününde Dolar 4.76 seviyelerine kadar çıkış göstermişti.Ramazan Bayramı'nın ikinci günü ise yani dün dolar çok fazla hareketlilik göstermeden 4.73 olarak kapanış göstermişti.Euro fiyatları ise dün çok hareketlilik göstermeden 5.49 dan kapanış yapmıştı.

DOLAR VE EURO'DAKİ GÜNCEL DURUM

Son zamanlarda ki yükselişiyle gündemden bir türlü inmek bilmeyen dolar Avrupa Merkez Bankası'nın (AMB) aldığı kararlardan sonra ve Fed'in faizde ki arttırıma gidişinden etkilenmesinden sonra Ramazan Bayramının ilk günü 4.76 seviyelerine kadar çıkışta bulunmuştu.Ramazan Bayramının ikinci günü yani dün itibariyle çok fazla iniş ve çıkış göstermeden 4.73 olarak kapanış yaptı.Bugün ise dolar gün içindeki rekorunu kırarak 4.76 seviyelerine kadar çıkış gösterip günün en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.Bugün Amerikan Doları'ndaki en düşük değer ise 4.71 olarak kayıtlara geçti.Şu an ki güncel dolar fiyatları 4.73 seviyelerinde oldu.Euro fiyatları ise dün itibari ile küçük iniş ve çıkışlar göstererek 5.49 dan kapanış yaptı.Ramazan Bayramının üçüncü günü yani bugün euro fiyatları ise gün içindeki rekorunu kırarak en yüksek 5.51 seviyesine kadar ulaşmış oldu.Bugünün en düşük euro seviyesi ise 5.45 olarak kayıtlara geçti.Şu an ki güncel euro fiyatları ise 5.49 seviyelerinde oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Yıldız
Mustafa Yıldız - 4 yıl Önce

göreceğiz o doları seçimden sonra seve seve düşürecekler o cocuklar o doları.