Dolar Kaç TL Oldu? Dolar Yükseliyor Mu Düşüyor Mu

Aylardır hızlı inişler ve yükselişler sergileyen dolar kaç TL oldu? Dolarda son durum nedir? Dolar yükseliyor mu yoksa düşüyor mu?

Dolar Kaç TL Oldu? Dolar Yükseliyor Mu Düşüyor Mu
Bilindiği üzere dolar kurunun artması ile ülkemizde ki pek çok ürünün fiyatı tavan yaptı. Merkez bankası doların azalabilmesi için piyasaya milyarlarca dolar nakletti ancak dolar bir türlü düşmek bilmiyordu. Geçtiğimiz günlerde hızla düşüş yaşayan dolar şu anda kaç TL oldu?

Dolar kuruna şu anda baktığımız da 3.71 TL seviyesinde olduğu görülmektedir. Yani 1 dolar 3.71 TL

DEĞER KARŞILAŞTIRMASI

Dün dolar değerine baktığımız da doların kapanışı 3.73 TL seviyesine yakın bir değerde kapattığı görülmektedir. Bugün ise -0,29'luk bir düşüş yaşayan dolar gece saatlerinden beri düşüş yaşamaya devam ediyor.

Bugün saat 09.00'a kadar dolar düşüşü normal seviyelerindeyken saat: 09.10'da dolarda düşüşler yaşandı ve bir saat sonra dolar dünkü kapanış oranı 3.73 TL'yi de geçti.

Saat: 13.30'dan sonra dolarda tekrar düşüş yaşanırken şu anda canlı verilere bakıldığında dolarda ki düşüşün devam ettiği görülmektedir.

1 Dolar Kaç TL Oldu

Güncel verilere bakıldığında şu an bir doların 3.71 TL olduğu görülmektedir. Günün ilerleyen saatlerinde neler yaşanacak net bilinmiyor ancak dolarda hızlı düşüş ya da yükselişin yaşanacağı olayların olmayacağı tahmin edildiğinden dolayı bugünün kapanışı da tahmini olarak bu seviyelerde olacağı beklenmektedir.

EKONOMİ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE