Dolar Kaç TL Oldu? Dolar'da Sert Düşüşler Devam Ediyor

Referandum'dan sonra dolarda düşüş yaşanmıştı ve dolar sert düşüşlere devam ediyor. Dolar kaç TL oldu? Bir dolar kaç TL?

Dolar Kaç TL Oldu? Dolar'da Sert Düşüşler Devam Ediyor
16 Nisan 2017 tarihinde yapılan referandum'un sonuçlanması ile düşüş yaşayan dolar tekrar doğrulamadı ve sert şekilde gerilemeye devam ediyor. Dün kapanışı 3.57 TL ile yapan dolar bugün akşama kadar yine 3.57 TL civarında seyrederken saat: 21.00 surlarında dolar 3.58 TL'ye yükseldi.

Öğle saatlerinde 3.60 TL olan dolar günün son kapanış saatleri yaklaşırken tekrar düşmeye devam ediyor. Düne göre kıyas ile dolarda %0,29'luk bir artışın olduğu görülmekte olup bu artışın gece saat: 00.00'a kadar daha da düşmesi beklenmektedir. İlerleyen günlerde de olağan üstü bir durum olmadığı sürece dolarda yükselmenin meydana gelmesi beklenmiyor.

EURO YÜKSELDİ!

Dolar referandum'dan sonra düşmeye devam ediyor ancak Euro'da son durum halen değişmiş değil. 3.87 TL olan Euro şu anda 3.88 TL civarında seyir etmektedir. Dün kapanışını 3.88 TL kurundan yapan Euro bugün sabah saat: 10.00 surlarından sonra hızlı bir yükselişe geçti ve ilk olarak 3.90 TL üzerinden işlem gören Euro birkaç saat sonra iki kuruşluk bir değer daha kazanarak 3.92 TL'den işlem gördü.

Günün kapanış saatlerine yaklaşmamız ile Euro'da tekrar düşüşler yaşanmaya başladı ve Euro gün içerisinde 4 kuruşluk bir kur değişim oranı ile tekrar 3.88 TL'den işlem göreye devam ediyor. Düne göre Euro'da ise %0.90'lık bir artış görülmektedir.

TÜM EKONOMİ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER