Dolar 5 TL'yi Geçti! Tüm Dünyanın Beklediği FED Faiz Kararını Açıkladı!

Ağustos ayının ilk gününde dolardan tarihi bir rakamlarda seyretti. 1 Ağustos dolar 5 TL'yi geçti. Tüm dünyanın beklediği FED fazi kararını açıkladı. 2 Ağustos dolar ne olur? Ekonomide son gelişmeler neler?

Dolar 5 TL'yi Geçti! Tüm Dünyanın Beklediği FED Faiz Kararını Açıkladı!

1 Ağustos  akşam saatlerinde dolarda yükseliş dalgalanması yaşandı. Buna göre 4.99'un kıyısından dönen Dolar ilerleyen saatlerde 5 TL'yi aştı. Dolarda FED kararı öncesi yaşanan yükselişin ardından FED faizi kararını açıkladı.

FED FAİZ KARARI AÇIKLAMASI

Tüm Dünyanın beklediği Federal Açık Piyasası FOMC toplantısının tamamlanmasının ardından FED piyasaların ilerleyişi için kritik bir oylama yaptı. Buna göre FED faiz kararında 1,75-2,00 aralığında sabit olarak devam etmesine karar verdi. Karar oy birliği ile çıktı. 

DOLAR NE KADAR OLDU?

Dolarda FED kararından sonra bir dalgalanma yaşanmadı. Akşam saatlerinde doların seyri yükseliş eğiliminde bulundu ve 5.017 rakamlarını gördü. 22:00 saatlerinde ise 4,99 -5,00 çizgisindeki seyrine devam eden dolar 2 Ağustos tarihinde ne kadar olacak? Aktarmaya devam edeceğiz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 08:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE