Davutoğlu Taşeron İşçiye 6 Bin 417 Kadro Müjdesi Verdi

Ahmet Davutoğlu 6 bin 417 karayolu işçisine kadro müjdesi dedi. Taşeron işçilerine verilen müjdenin detaylı bilgileri haberimizin devamında yer alıyor..

Davutoğlu Taşeron İşçiye 6 Bin 417 Kadro Müjdesi Verdi

Davutoğlu Taşeron İşçiye 6 Bin 417 Kadro Müjdesi Verdi

Davutoğlu Ankara'da karayolları işçileriyle bir araya geldiği toplantıda bugün sizlerle hem bir bayram kutlaması hem bir müjde için bir araya geldik. Şuan 6 bin 417 karayolları işçisinin kadrosu hayırlı olsun diye konuştu. Bir Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün düğün havasında geçmesi temennisinde bulunan Davutoğlu sözlerine şu şekilde devam etti, bir gün sonra alanlara çıkacak olan yarın Emek ve Dayanışma Günü için meydanlara çıkacak olan kardeşlerime sesleniyorum yarını bir düğün gibi bir şölen gibi kutlama yapalım. Ne olur marjinal grupların bir takım provokatörlerin oyunlarına gelmeyelim arkadaşlar. Bir kez daha ben 1977'de Taksim'de hayatını kaybeden vatandaşlarımız için taziyelerimi sunuyorum o gün karaydı. Şimdi AK Parti olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın işçilerimize en güzel hediyelerinden biri 1 Mayıs'ı bir tabu yıkarak tekrar işçi bayramı yapmış olmasıdır. 1 Mayıs bundan sonra 12 Eylül darbelerinin yasaklamalarından bir daha etkilenmeyecek ve ebediyete kadar emek günü dayanışma günü olacaktır diye konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün Taksim Meydanı'nda kutlanmasına ilişkin İstanbul Vasip Şahin ile görüşme gerçekleştirdiklerini söyledi. Davutoğlu sendikalara çağrıda bulunarak şu şekilde devam etti bugün sabah İstanbul Valimizle de görüştüm ve buradan çağrıda bulunuyorum bütün sendikalarımıza bütün sivil toplum kuruluşlarımıza Taksim'de anmak için gidecek sembolik nitelikteki gruplar karanfillerini koysun sonra da gitsinler İstanbul'da yasal olarak gösterilen meydanlarda istedikleri kadar kalabalıkla özgürce 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlasınlar Türkiye'nin her meydanı açıktır herkes kutlama yapabilir. Umarım yarını bir bayram bir şölen bir düğün havası gibi kutlama yapacağız. Eğer yarını bir bayram havasından karanlık bir güne aynen 1 Mayıs 1977'de olduğu gibi karanlık bir çatışma ortamına sürüklemek isteyenlere de hep beraber fırsat sunmayacağız. Yarın taksime bu vatandaşlarımızı anmak için gelecek olan sembolik anlamda gelecek olan herkese açık taksim. Herks gelsin karanfillerini koysunlar ihtiram hürmetlerini göstersinler ve ilk fırsatta ben de gidip orada bir karanfille vatandaşlarımızı anacağım hem onları anacağım hem de tekrar tekrar çağrı yapacağım yaptığım çağrıda şunları söyleyeceğim bu ülkede tekrar kaos çıkarmak isteyenlere fırsat vermeyelim bütün kaybettiğimiz dostlarımızın emekçilerin gençlerin hatıralarını analım ama bunu yasa dışı gösterilerle bir çatışma ortamında yapmayalım diyeceğim dedi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

Hastanede calisanlar kadro yokmu.hastanelerde temizlik iscileri olmasa hastanelere girilmez