Cumhurbaşkanı Yaza Doğru Vatandaşlara Ekonomi Müjdesi Verdi!

Cumhurbaşkanı ekonomide ki gelişmelerin yaza doğru vatandaşların cebine net olarak yansıyacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Yaza Doğru Vatandaşlara Ekonomi Müjdesi Verdi!

Ülkemizde bilindiği üzere ekonomik alanda sık sık yenilikler ve gelişmeler yapılmaktadır. Özellikle dolar ile euro döviz kurlarının Türk Lirası karşısında değer kazanması durumunda Merkez Bankası piyasaya sık sık el atmakta ve yeni dövizler sevk ederek dövizlerin ateşini dindirmeye çalışmaktadır. Buna göre Ekonomi Bakanlığından da yapılan açıklama da faizlerin indiği ve daha da indirileceği yönünde müjdeli haberler gelmeye devam ederken bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ekonomi alanında önemli bir müjde verildi. Peki detayları nedir?

VATANDAŞLARIN CEBİNE YANSIYACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün "Ekonomideki iyileşmeleri ve alının tedbirler, vatandaşın cebine yaza doğru yansıyacak" ifadelerini kullandı. Buna göre ekonomik anlamda bazı konularda tedbirlerin alındığı ve bazı konularda ise iyileştirmelerin yapıldığı vurgulanırken yaza doğru vatandaşların cebine yansıyacağı da söylendi. Peki nasıl bir yol izlenecek? Vatandaşların cebine bu durum nasıl yansıyacak? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müjdeli haberi verdi ve vatandaşların cebine bu durumun yansıyacağını söyledi ancak nasıl olacağı yönünde şu an için net bir bilgi yok. Ekonomistler tarafından yapılan yorumlara bakıldığında yaza doğru vatandaşların sık sık alım yaptığı şeylerde indirimi gidilebileceği belirtiliyor. Fakat bu ürünler neler olacak sıklıkla tüketilen benzin, LGP, dizel, un, süt, şeker, çay, gaz vb gibi ürünler mi olacak henüz bilinmiyor.

Peki sizce vatandaşların cebine nasıl yansıyacak?

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Michael
Michael - 9 ay Önce

Siz buna inandınız mı

Ayhan
Ayhan @Michael - 9 ay Önce

Maykıl sen TC vatandaşı mısın abd vatandaşımısın. Önce adın milli olsun...