Çanakkale Köprüsü 4 Bin Kişiye İş İmkanı Sağlayacak

1915 Çanakkale köprüsünün yapımında ortalama 4 bin kişiye iş imkanının sağlanacağı duyuruldu. Geçtiğimiz hafta köprünün temelleri atıldı.

Çanakkale Köprüsü 4 Bin Kişiye İş İmkanı Sağlayacak
Trafiğin rahatlaması için yurt geneli köprü inşaatları sürmeye devam ediyor. Sıklıkla basının gündemine oturan 1915 Çanakkale Köprüsü bittiğinde dünyanın en uzun  aralıklı köprüsü olacak ve tüm dünyanın gündemine oturacak mühendislik harikalarından bir tanesi olacak.

1915 Çanakkale Köprüsüne yap - işlet - devret sistemi ile ihale yapıldı ve ihaleye girip kazanan şirketler yap - işlet - devret sistemi ile köprüyü kullanacak. Köprünün yapımında ise binlerce kişiye iş imkanı sunulacak.

4 BİN KİŞİYE İSTİHDAM

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, 1915 Çanakkale Köprüsü hakkında açıklama yaparak ihaleyi 2 Türk ve 2 Güney Koreli firma ile birlikte kazandıklarını vurgulayarak köprünün yapımında tahminine göre 4 bin kişiye istihdam sağlanacağı duyuruldu. Buna göre köprünün yapımının başlaması ile toplam 4 bin kişiye iş imkanı sunulacak.

DÜNYANIN EN UZUN ARALIKLI KÖPRÜSÜ

1915 Çanakkale Köprüsü iş imkanı olarak oldukça faydalı olacağı gibi bitiminde de dünyanın en uzun aralıklı köprüsü olma özelliğini kazanacak. Şu ana kadar ki en uzun aralıklı köprüyü geçecek olan 1915 Çanakkale Köprüsü bir mühendislik harikası olarak bilinmektedir.

Köprünün yapımından bitimine ve işletilmesine kadar basının gündeminde olması beklenen 1915 Çanakkale Köprüsünün temelleri geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla atılmıştı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bünyamin
Bünyamin - 3 yıl Önce

Ağır sanayi Montaj yardımcısı ve belgem var iş arıyorum

Bünyamin
Bünyamin - 3 yıl Önce

Ağır sanayi Montaj yardımcı si elemanı yim belgem var cep 05432374781ise ihtiyacım var lütfen arayın

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Osman gazi köprüsünde görev yaptım İHİ da 24 ay on hazirlikta çalıştım 05452569267 yüksekte çalışmada sıkıntı yok belgelerin mevcut

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Osman gazi köprüsünde İHİ firmasında 24 ay on hazirlikta çalıştım belgelerin mevcuttur 05452569267

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Osman gazi köprüsünde İHİ firmasında 24 ay on hazirlikta çalıştım belgelerin mevcuttur 05452569267

Cengiz
Cengiz - 3 yıl Önce

Usta gemiciyim

Bünyamin gürel
Bünyamin gürel - 3 yıl Önce

Ağır sanayi Montaj yardımcılığı yaptım kaynakçı belgem var iş arıyorum cep 05432374781

Bünyamin gurel
Bünyamin gurel - 3 yıl Önce

Istbl tuzla gemı tersanesınde kaynakçı yardımcısı olarak çalıştım kaynak deneyımım var ve yardımcı belgemde var ve evlı iki çocuk babasıyım iş arıyorum lütfen arayın 05432374781