Borcunu Kapatmak İsteyene 50.000 TL Kredi Desteği Müjdesi!

Kamu ve özel bankalar bireysel ve kurumsal müşterilerine farklı kredi paketleri açıklıyor. Bu paketlerden bir tanesi de borcu olanların borçlarını rahatça kapatmalarına yönelik olmakta. Pandemi döneminde bu krediye yoğun başvuru oluyor. İşte detaylar.

Borcunu Kapatmak İsteyene 50.000 TL Kredi Desteği Müjdesi!

Borcunu Kapatmak İsteyen Kişiler İçin 50.000 TL Kredi Desteği geldi. Vatandaşlar var olan borçlarını nasıl kapatacakları hakkında oldukça düşünceliyken Akbank, Finansbank, Denizbank ve Vakıfbank tarafından borcunu kapatmak isteyen kişiler için 50.000 TL' ye kadar kredi çekebilme imkanı sağlıyor. Bilindiği gibi Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafınadn açıklanan ekonomik istikrar kalkanı programı kapsamında kamu bankalarından düşük faizli ve geri döemesiz dönemli krediler açıklandı. Bu kredilere başvuru süreçeleri sona ermesinina rdından vatandaşlar yeni kredi paketlerini araştırmaya başladılar. İşin olsa okuyucularına bankaların açıkaldığı kredileri araştırdık ve bilgilerinize sunuyoruz.

Akbank İle Borç Kapatma

Akbank yalnızca kendi banka müşterilerine 20.000 TL borç kapatma kredisi vermektedir. Aynı zamanda %1.25 oranında aylık faiz uygulamaktadır. Farklı bankalara borcu olan kişiler Akbank' ın kredisinden faydalanarak Akbank' a borçlanabilir. Uygun faiz oranları ile Akbank müşterileri için oldukça avantajlı bir kredi düzenlemesi yaptı. Sizde borcunuzu kapatmak veya Akbank çatısı altına toplamak istiyorsanız en yakın Akbank' a giderek başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Finansbank İle Borç Kapatma

Finansbank müşterileri kolaylıkla borç kapatma kredisi kullanarak borçlarından kurtulabilir. Aynı zamanda farklı banka müşterileri borçlarını Finansbank' a toplayarak kısa süre içerisinde borçlarını silebilir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için size en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Vakıfbank İle Borç Kapatma

Vakıfbank aracılığı ile borcunu kapatmak isteyen banka müşterileri 50.000 TL' ye varan kredi çekebilir. Bankanın koşullarını sağlayan kişiler kredi almaya hak kazanacaktır. 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı ile sizde borcunuzu kapatarak yükünüzden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda Vakıfbank’tan borç kapatmak için çekeceğiniz krediden önce 6 aylık sigortalı bir işte çalışıyor olmanız gerekmektedir.

Denizbank İle Borç Kapatma

Denizbank diğer bankalara göre 60 ay vade imkanı sağlamaktaydı. Ancak yeniden bir düzenleme gelerek 36 ay vadeye düşürüldü. Borcunu kapatmak isteyen kişilerin Denizbank’tan maaş alması şartı vardır. Ek olarak herhangi bir kefil de istenmiyor. İster emekli maaşınızı isterseniz de çalıştığınız maaşı Denizbank' a taşıyarak bu imkândan faydalanabilirsiniz.

YORUM EKLE