Birçok Bankandan Uygun Faizle Bayram Kredisi Müjdesi!

Bir çok banka özellikle krona salgını nedeni ile maddi zorluklar çeken vatandaşa uygun faiz oranı ile Bayram Kredisi veriyor. Bayram kredisi veren bankalar haberdedir.

Birçok Bankandan Uygun Faizle Bayram Kredisi Müjdesi!

Ramazan ayı içerisinde olduğumuz şu günlerde bayramın da yaklaşması ile birlikte birçok kişi maddi olarak sıkıntıya düşebilmektedir. Bu kapsamda bankalar tarafından bayram nedeni ile vatandaşlara uygun faizle kredi olanağı sunulmaktadır. İşte birçok vatandaşın merak ettiği o faiz oranları ve kredi olanaklarına ilişkin detaylar.

İŞ Bankası

İş Bankası'ndan ihtiyaçlara yönelik 3 Aya Kadar Geri Ödemesiz Anında Bayram Kredisi kampanyası kapsamında özel faiz oranları ile 50 bin TL’ye kadar 60 aya kadar vade ve 90 güne varan ödemesiz dönemli bayram kredi sunulmaktadır.

Detaylar ve başvuru için İşCep’ten Anında Bayram Kredisi başvurusu için “Krediler” > “Anında Kredi Başvuru” veya “Başvurular” > “Kredi” > “Anında Kredi” adımlarını takip ederek; İnternet Şubesi’nden Anında Bayram Kredisi başvurusu için “Kredilerim” > “Anında Kredi” veya “Başvuru-Ürünler” > “Anında Kredi” adımlarını takip ederekhızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapmak mümkündür.

ING Bayram Kredisi

Banka tarafında 3 Ay Ertelemeli Kredi kapsamında faiz oranı %0,79, Masraf25,00 TL ve Aylık Taksit ise 233,91 TL olarak Toplam Ödeme:5.638,84 TL verilmektedir.

Akbank

3 ay ertelemeli, 60 aya kadar vade ile bayram kredisi sunan Akbank’ın şartları şu şekildedir.

3 ay Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi'nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil'den kullanabilir, erteleme dahil kredi vadesi en fazla 60 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 57 ay olabilir.Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.

Şekerbank

Banka 3-12 aya kadar aylık %0,79, 13-24 ay arası aylık %0,89, 25-36 ay arası aylık %0,99, 37-60 ay arası aylık %1,09 faiz oranlarıyla bayram kredisi sunmaktadır.

YORUM EKLE