BİM Aktüel Ürünler 19 Mart 2019 Kataloğu Yayınlandı - Büyük Fırsatlar Tüketicilerle Buluşacak

Her hafta binlerce kişi tarafından merakla aktüel ürünler katalogları beklenen BİM marketler zinciri, 19 Mart 2019 tarihinde geçerli olacak aktüel ürünler kataloglarını yayımladı.

BİM Aktüel Ürünler 19 Mart 2019 Kataloğu Yayınlandı - Büyük Fırsatlar Tüketicilerle Buluşacak

BİM marketler Aktüel Ürünler Kataloglarını yayınladı

Binlerce kişinin merakla beklediği aktüel ürünler katalogları yayınlandı. BİM marketler zincirinde 19 Mart 2019 tarihinden itibaren indirimli olarak satışa çıkarılacak indirimli ürünlerin olduğu listeye yazımızdan ulaşabilirsiniz. Çok sayıda ürün kaleminde uygulanacak bu indirimlere ve çok daha fazlasına her hafta sürekli olarak uygulamalarımız aracılığıyla da erişim sağlayabilirsiniz.

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

19 MART 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Gıda ürünlerinde cazip fiyatlar katalogda yer buldu

Mutfak ve gıda ürünlerinde bu hafta cazip fiyatlar tüketicileri bekliyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da çok sayıda temel mutfak gıdalarında çok cazip fiyatlarına erişim sağlamak mümkündür. Katalogta yer alan ürünlerin fiyatını göremeyenler aşağıda yer alan listeden kolayca erişim sağalyabilirler.

19 mart 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde Namet marka fermente sucuk 24,95 TL, namet marka kavurma 17,95 TL, sütaş marka tereyağı 15,95 TL, tahin 19,95 TL, harnup pekmezi tariş marka 12,50 TL, süzme çiçek balı balkovan marka 29,95 TL, organik elma sirkesi kemal kükrer marka 8,45 TL, alıç sirkesi kemal kükrer marka 10,95 TL, % 100 nar ekşisi 9,95 TL, tat süper foods bakliyat 9,95 TL, kırlangıç marka ayçiçek yağı 29,45 TL, hazır noodle 5' li paket indomie 4,95 TL, 18,95 TL domates salçası burcu marka olarak aktarılmaktadır. Ürünler belirtilen fiyatlardan satışta olacaktır. Ayrıca siyez unu da 12,95 TL olarak belirlenmiştir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE