BİM 9 Haziran 2020 Salı Aktüel Ürün Kataloğu Raflardaki Yerini Aldı!

BİM mağazalarının Türkiye genelindeki şubelerinde personel alım ilanları açıklandı. Buna göre BİM aktüel ürün kataloğunda gıda ürünleri ağırlıklı olarak satışa sunuldu. BİM kariyer portalı üzerinden personel alımı yapılacak.

BİM 9 Haziran 2020 Salı Aktüel Ürün Kataloğu Raflardaki Yerini Aldı!

30 Haziran 2020 salı Bim mağazaları indirimli ürünlerin listesi mağazalardaki yerlerini aldı. Türkiye'nin perakende satış mağazalarından bir tanesi olan, şok, A101 e BİM mağazalarının haftanın belirli günlerinde mağazalarına getirmiş oldukları uygun fiyattaki ürünleri müşterilerin dikkatini çekmeyi başarıyor. özellikle uygun fiyattaki elektronik ürünler ile ev gereçleri mutfak ürünleri çocuk ve bebek anne ürünlerinin mağazalardaki satışın yapıldığı ilk günden yoğun bir talep söz konusu olmakta. Bu anlamda Türkiye'nin ilk perakende olarak İstanbul ilinden başlayarak Anadolu'nun farklı il ve ilçelerinde mağaza sayısını artırmayı Başaran ve en köklü kurumlarından bir tanesi olmayı başarmış olan BİM mağazalarının Cuma günleri açıklamış olduğu aktüel ürün kataloğu yanı sıra salı günlerine özel de farklı kategorilerde indirimler sunuyor. Bu yazımızda da 9 Haziran 2020 salı Bim aktüel ürün kataloğunu açıklıyoruz.

BİM SALI AKTÜEL ÜRÜNLERİ RAFLARDA;

Takviye edici gıda ürünlerinin yer aldığı listede takviye edici gıda D3 vitamini çörek otu yağı multivitaminlerden oluşan Multivitamin & Multimineral Fiyatı 16,90 TL dir. Çubux Ketçap Aromalı Cips 4,75 Tl, Hot Chili Soslu Fıstık &Barbekü Soslu Mısır 3,95 TL,  Ülker Hanımeller Deluxe Kurabiye,  Antioksidan İçecek 5,95 TL. Yeşil Elma Aromalı Maden Suyu 6,45 TL, Limonata 4,50 TL, Limon Aromalı Maden Suyu 6,95 TL. Şekersiz Gazoz 6,95 TL, Dondurulmuş Rulo Börek 6,50 TL. Şeftali/Limon Aromalı Toz İçecek 3,95 TL,50’li Körüklü Pipet 3,95 TL, Cocacola 2,85 TL, Soğuk Kahve Ice Latte 4,50 TL'dir. Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 3,50 TL. Hindistan Cevizi Sütlü İçecek 4,95 TL. 4,95 TL, Koko Krunch Mısır  ve buğday gevreği 9,95Tl, Party Ballı hardallı mısır cipsi, 4,95 TL, Çerezza biftek soğanaromalı cips 3,95 TL olacak. 

BİM PERSONEL ALIMI YAPACAK!

BİM'de kariyer! BİM yeni açılan ve faaliyetlerini devam eden şubelerini açık bulunan kadrolarındaki personel sayılarının artmasına yönelik olarak çok sayıda yeni ilan açıkladı. Açıklanan ilanlara başvurularn bir kısmı İstanbul ilinde gerçekleştirilecek olup diğerleri Ankara, Bolu, Bursa, Kocaeli gibi diğer gerçekleştirilecektir. BİM'de kariyer sayfasına giriş yapmak bim personel alımı için açılacak sayfada çıkacak ekranda hızlı başvuru için tıklayın butonuna tıklamak açıklanan personel alımlarına başvuruları tamamlamak gerekmektedir.

İŞİN OLSA
 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 02:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE