Bim 27 Mayıs Aktüel Ürün Kataloğu Tv, Bisiklet, Aksiyon Kamera, Kamp Malzemesi Bayram Süprizi!

Bim'de bu hafta bayram sonrası sürprizler geliyor. Dopdolu bir 27 Mayıs bim aktüel ürün kataloğunu incelemek için haberimizi inceleyebilirsiniz. Bim indirimli ürünler neler? Hangi ürünler gelecek. Katalog ürün listesi haberde.

Bim 27 Mayıs Aktüel Ürün Kataloğu Tv, Bisiklet, Aksiyon Kamera, Kamp Malzemesi Bayram Süprizi!

Türkiye'nin perakende satış mağazalarından BİM 27 Mayıs Çarşamba günü 81 il genelinde ve 900 ilçesinde ki şubelerine indirimli ürünlerini satışa çıkartıyor.

Bildiği gibi BİM Her hafta cuma günü açıkladığı aktüel ürün kataloğu koronavirüs dönemine geçerli olmak üzere çarşamba gününe aldı 29 Mayıs 2020 tarihli Aktüel ürünleri çarşamba günü yani bugün raflardaki yerini alacak.  Peki BİM aktüel kataloğu da indirimli elektronik ürünler hangileri olacak. Bu hafta BİM ürünlerini detaylıca olarak inceliyoruz.

BİM’E TELEVİZYON GELİYOR! BİM AKTÜEL

Dijitsu 55 inç UHD 4K uydu alıcılı Smart televizyon Peşin fiyatına 12 taksit seçeneğinde 2 yıl dijitsu markası garantisinde olacak. Netflix, puhutv, YouTube, Blue TV, Live TV, Prime video gibi video oynatıcıların ile video oynatabilme özelliğine sahip olan televizyonun muhteşem özelliklerinin yanında uygun fiyatlı olması da dikkati çeken ürünler arasına girmeyi başarıyor. Dijitsu 4K uydu alıcılı Smart televizyon fiyatı 2299 TL'dir.

ELEKTRONİK ÜRÜNLER;

BİM'de bu hafta gelecek elektronik ürünler arasında Kumtel set üstü ocak yer alıyor fiyatı 299 TL olacak. Altus marka baskül 49,90 TL, elektronik ürünler arasında mutfakta çoğu kadının ev hanımının kullandığı en çok kullandığı aletlerden bir tanesi de robot setidir. fakir blender robot seti 199 TL, Taşınabilir şarj cihazı 30000 mAh 199 TL, link Smart marka Akrobat USB LED 14,90 TL, tws bluetooth kulaklık 75 TL, Bluetooth speaker Sound marka 49,90 TL, Işıklı şarj kablo çeşitleri 9,95 TL link Smart marka, HP wireless Mouse 220 modeli 59,90 TL, kele Pro 10 parça akülü vidalama seti 119 TL, outdoor mikrofonlu karaoke hoparlör 99,90 TL, sivrisinek uzaklaştırıcı bileklik 49,90 TL, kafa lambası proware marka 39,90 TL, BİM'de bu hafta pil çeşitleri de indiğinde olacak Duracell marka 12'li pil aa enerji sınıfında 21,90 TL, Duracell şarjlı pil 17,90 TL olacak. BİM'in bu hafta getireceği en dikkat çekici ürünler arasında aksiyon Kamerası da yer alıyor. Sjcam 4k-Wifi SJ 4000 Air Aksiyon kamerası 349,00Tl satışta olacak.

MUTFAK ÜRÜNLERİ;

Bim'deki bu hafta gelecek elektronik ürünler bunlarla sınırlı olacak peki mutfakta kullanabileceğimiz ev gereçleri ev malzemeleri neler olacak.  Hazneli rende 4,95 TL, kare süzgeç  seti, lav saklama kabı, 3'lü contalı dikdörtgen saklama kabı, şekilli krep tava, ağırlıklı kaşıklık, 3'lü ayaklı dondurmalık, küçük boy kapaklı cam kavanoz, orta boy kapaklı cam kavanoz, Paşabahçe marka büyük boy kapaklı cam kavanoz, kalp gravürlü küçük kase Paşabahçe marka olacak.

BİSİKLET; Monty 26 jant 21 vites bisiklet 459 TL Monty bisiklet yerli üretim Türk Malı ve ayrıca Peşin fiyatına 6 taksit seçeneği de bulunuyor.

KAMP MALZEMELERİ; BİM'de kamp malzemeleri de geliyor. Intex  Kamping şişme mat, NorthPacific  otomatik çadır, Dynamic Silikon katlanabilir kancalı matara, Alüminyum kamp matı, portatif kamp masası, askılı karabina, bıçak, katlanır kamp kazma kürek, kampçı baltası, Spor, kamp ürünler arasındaki yerini alacak.

ÇOCUKLARA OYUNCAKLAR VE EV GEREÇLERİ;

Çocuklara özel olarak gelecek ürünler arasında Pilsan marka havuzlu toplu kaydırak, Pilsan marka üç tekerlekli ilk bisikletim, rookie marka 5'in scooter, Martı çocuk boyama kitap, Barbie ,ve Pizza oyun seti, Yaşasın okuyabiliyorum serisi kitaplar, dörtlü Mini oyun hamuru seti, manyetik tablet, alfabe önce Bim'e gelecek ürünler sadece bunlarla sınırlı değil. Gıda ürünleri çok sayıda kıyafet ürünleri mutfak ürünleri temizlik malzemeleri tuvalet kâğıdı, havlu kağıt, raf düzenleyici çekmece, 2 gözlü çanta düzenleyici, çok amaçlı kutular, Paul organizeri, lüks şark, ortopedik yastıklar, sofra bezleri, lisanslı tişörtler, Işıklı terlikler gibi ürünler Bu hafta BİM aktüel kataloğunda yerini alıyor.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 00:49
YORUM EKLE