Bim 15 mayıs Cuma Aktüel Ürün Kataloğu İndirimli Ürünler Açıklandı! Bim'de Kariyer!

Her evin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde ve çeşitte ve uygun fiyat güvencesinde yeni ürünler.. BİM 15 Mayıs aktüel ürün kataloğu açıklandı. Bu hafta bimde hangi ürünler indirimde olacak. Elektronik ürünlerde realme C2 cep telefonu taşınabilir hardisk Taşınabilir şarj cihazı ve valiz çeşitleri dikkatleri çekiyor. Tüm ürünlerin fiyatları haberde.

Bim 15 mayıs Cuma Aktüel Ürün Kataloğu İndirimli Ürünler Açıklandı! Bim'de Kariyer!

Alıveriş tutukunlarına müjde! Bim 15 mayıs Aktüel Ürün Kataloğu İndirimli Ürünler Açıklandı!

Bim Mağazalarının her hafta Cuma günü açıkladığı indirimli aktüel ürün kataloğu bu hafta yine dop dolu olacak. Açıklanan indirimler listesinde çok sayıda elektronik ürün var. Bunlardan bilgisayar, cep telefonu ev gereçleri ve diğer ürünlerin fiyatlarını ve bazı özelliklerini aşağıdan bulabilirsiniz.15 mayıs Cuma günü elektronik ürünler arasında realme C2 cep telefonu bulunuyor. Cep telefonun özelliklerinde 8 çekirdekli Andorid işletim sistemi, çift sim kartı, dahili hafıza kartı, arka kamerası 13 megapiksel, ön kamerası 5 megapiksel 2 yıl garantili olacak.  Realme c2 cep telefonu fiyatı 999,00 TL.

BİM AKTÜEL

ELEKTRONİK ÜRÜNLER; 1 TB taşınabilir hardisk 3.0 özelliklerinde ise USB 3,0 bağlantısı var. Tüm aktarım işlemlerinde hızlı ve güvenli, modern ve şık tasarımı var. Windows, mac çalışma sistemleri tarafından desteklenebilir özelliklerde. Intenso marka hardisk fiyatı 229 TL ve 2 yıl garantili olacak.

Taşınabilir hardisk isteyenler için Phılıps marka taşınabilir şarj aleti 10.000 MAh özelliklerinde olacak. 2 yıl garantili ve Phılıps marka güvencesinde olacak. Phılıps marka ürünler arasında kablosuz Mouse, kablosuz klavye polo smart akım korumalı 3 USB girişli priz bulunuyor.

ABS valiz çeşitlerinde orta boy 95, küçük boy 85, büyük boy valiz ise 105 Tl olarak satıla sunulacak. Mini sırt çantası farklı renk seçeneklerinde satışa sunulacak. Fiyatı sie 16,90 Tl olacak. Lisanslı pijama takım çocuk ürünleri 23,50 TL olacak.

Çarşaf yastık takımları, örgü desenli gardırop çöp kovası, ev içi paspas, lisanslı pijama takımı çocuk, elektrikli göğüs pompası bebek mama hazırlayıcısı 600 ml buharlı, biberon usu korucusu fiyatı 29,90 TL olacak. Bebek ve anne ürünleri arasında reflü yatağı, bebek oturağı, bebek pijama takımı, bebek basamağı ve pek  çok ürün çeşidi bulunuyor.

Mutfak ürünleri arasında chef’s marka tek fiyat yanmaz yapışma ürünler Elektrikli cezve, Paşabahçe ürünleri, çocuk oyuncakları ve pek çok çeşitteki ürünler bu haftaki bimmağazlarında yerini alması bekleniyor. Bilindiği gibi Bim 8 mayıs tarihli aktüel ürünlerini 6 mayıs çarşamba günü getireceğini duyurdu. Önümüzdeki hafta için bu tarz bir değişiklik olduğunda işin olsa sitesi üzerinden anında haberdar olabilirsiniz.

BİM KARİYER;

Bim mağazlarının ihtyiyacı bulunan kadrolarında eleman ve personel alım ilanları da açıklanmaya ve başvuru alınmaya devam ediyor. Bim şubelerinden dolduracağınız başvuru formu ve cv ile birlikte hangi kadroda görev yapmak istediğini belirtebilir yada bim resmi internet sitesi üzerinden BİM iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu konuda bimde kariyer sayfasından başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. https://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2020, 07:51
YORUM EKLE