Benzin ve Motorine Zam! İşte İstanbul, Ankara, İzmir Zamlı Benzin Fiyatları!

Bu geceden geçerli olmak üzere benzin ve motorine zam geldi. Yeni akaryakıt fiyatları 23 Haziran 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak. Ankara, İstanbul İzmir benzin fiyatları haberde.

Benzin ve Motorine Zam! İşte İstanbul, Ankara, İzmir Zamlı Benzin Fiyatları!

Akaryakıt fiyatlarını 23 Haziran 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere zam gelecek. Sabah saatlerinde ekonomistlerin yaptıkları değerlendirmelere göre, görüşmeler çerçevesinde bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinde 24 kuruş litrede motorinde 23 kuruşluk bir fiyat artışını ihtiyacı olduğu ifade edilmiş ve son kararın yetkili birimler tarafından belirleneceği ifade edilmişti.

Bu geceden itibaren geçerli olmak üzere otorinde 23 kuruş benzinde 24 kuruşluk fiyat artışlarının enerji Petrol gaz İkmal istasyonları işveren sendikası tarafından doğrulandı. Buna göre Büyük şehirlerde İstanbul Ankara İzmir benzinde litre fiyatlarının rakamları şu şekilde olacak.

BÜYÜKŞEHİRLERDE BENZİN LİTRE FİYATLARI BELLİ OLDU!

İstanbul'da Benzin litresi 6,39 TL. motorin 5,66 TL
Ankara'da Motorin 5,94 TL.
İzmir'de motorin 5,97 TL. Benzin 6,45 TL olacak.belirtilen rakamlar ortalama olarak açıklanmaktadır. Bilindiği gibi benzin ve motorin fiyatları bölgelerde farklılık gösterebilir. Dağıtım firmalarınca rekabet fiyat serbestliği durumlarına göre kentlerde bırakan farklılıkları olabilir.

EN SON YAPILAN ZAMLAR;

6 Mayıs 2020 tarihinde motorin 27 kuruş, benzinde 7 kuruşluk fiyat artışı olmuştu.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 17:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hedef
Hedef - 3 yıl Önce

Devlette çalışan personelin şatafatını karşılamaktan.Vatandaş olarak bıktım, yıldım.Şu sırtımızdan bi inin Kanımızı emmekten vazgeçin.