Başkent Ankara'da Markette Çalışan 40 Kişinin Testi Pozitif Çıktı! Market Kapatıldı!

Koronavirüs ile mücadele kapsamında marketlerde sosyal mesafe kuralı ile sınırlı sayıda müşterini içeride bulunması genelge hükümlerince uygulanmaya devam ediyor. Başkent Ankara'da market çalışanlarında koronavirüs çıkınca market kapatıldı.

Başkent Ankara'da Markette Çalışan 40 Kişinin Testi Pozitif Çıktı! Market Kapatıldı!

Başkent Ankara'da merkeze bağlı tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Gimsa marketleri koronavirüs nedneiyle en yoğun günlerini yaşarken, aynı zamanda çalışanları zorlu bir dönemden geçiyor. Market çalışanlarına yapılan koronavirüs testini pozitif çıkmasının ardından güvenlik güçleri devreye girdi.

GİMSA MARKETİ ŞUBESİ KAPATILDI;

Ankara'nın merkez ilçesi olan Yenimahalle ilçesinde Batıkent Gimsa marketleri geçtiğimiz gün akşam üzeri tamamen faaliyetlerine durdurulma kararı veirldi. 

Gimsa marketi batıkent şubesi çalışanların 40 kişide koronavirüs virüsü tespit edildiği idda edildi. Henüz resmi bir açıklama yapılmazken, market kapısına koronavirüs nedeniyle kapalıyız pankartı asıldı. 

Başkent Ankara'nın yoğun bir semtinde bulunan Gimsa marktte son günlerdeki müşteri yoğunluğu daha da artış gösterdiği ifade ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 00:57
YORUM EKLE