Başbakan Duyurdu! Emeklilere Bayram Öncesi Bin Lira (1.000 TL) İkramiye Verilecek

Başbakan Binali Yıldırım'dan emeklilere müjdeli haber verildi. Buna göre 12 milyon emekliye bayram öncesi bin lira (1000 TL) para ikramiyesi verilecek peki detaylar nedir?

Başbakan Duyurdu! Emeklilere Bayram Öncesi Bin Lira (1.000 TL) İkramiye Verilecek

Ülkemizde bulunan 12 milyon emekli Temmuz ayında yapılacak olan zam oranı hakkında müjdeli haber beklerken İşin Olsa ekibi olarak bizlerde bu konuyu gündeme getirmeye devam ediyoruz. Buna göre emeklilere yüzde kaç oranında zam yapılacak derken Başbakan Binali Yıldırım tarafından müjdeli haber kamuoyuna duyuruldu.

Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklama ile emeklilere bayram öncesinde bin lira (1.000 TL) ikramiye ücretinin verileceği belirtildi. Peki net olarak ödemeler ne zaman yapılacak, bu ödemeler kimleri kapsayacak açıklanmış detayları sizler için açıklıyoruz.

BİN LİRA BAYRAM İKRAMİYESİ VERİLECEK

Başbakan Binali Yıldırım tarafından kamuoyuna yapılan duyuruda ülkemizde bulunan 12 milyon emekliye bin lira bayram ikramiyesinin verileceği belirtildi. Buna göre emeklilere Ramazan öncesi bin lira ve Kurban bayramı öncesi bin lira ikramiye ücreti verilecektir.

Bilindiği üzere ülkemizde genel olarak ikramiye ödemeleri bayram öncesi verilmektedir. 2018 yılında olacak bayram içinde Başbakan Binali Yıldırım müjdeyi verdi ve emeklilere biner lira ikramiye ödemesinin yapılacağı belirtildi. Ramazan öncesi ve Kurban Bayramı öncesi olmak üzere emeklilere toplam 2 bin liralık bayram ikramiye ödemesi yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi
Sevgi - 2 yıl Önce

Engelli aylelere de bi yardım olacak mi acaba?