Bankaların Emeklilere Promosyon Ödemesi Yapacağı Tarih Belli Oldu!

Bankaların emeklilere maaşlarını kendi bankalarından alması için verecekleri promosyon ödemesinin ne zaman yapılacağı açıklandı.

Bankaların Emeklilere Promosyon Ödemesi Yapacağı Tarih Belli Oldu!

Ülkemizde bilindiği üzere milyonlarca emekli var ve emekliler maaşlarını aldıkları bankalardan promosyon ödemesi almaktadır. En son promosyon ödemeleri 2017 yılında yapılmış ve bankalar emeklilerin maaşlarına göre promosyon ödemesi yapmıştı. 2020 yılına girilmesi ile birlikte artık promosyon anlaşmaları sona erdi ve bankalar tekrar emekliler ile masaya oturacak.

Bankalar Emeklilere Promosyon Ödemesi Yapacak Haber

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Verecek Haberi

BANKALAR PROMOSYONU NE ZAMAN VERECEK

Emeklilere bankalar 2020 yılında da promosyon ödemesi yapmaya devam edecek. Buna göre tarih 1 Mart 2020 olarak duyuruldu. Bu tarihlerde emeklilere aldığı maaşa göre promosyon ödemesi yapılacaktır. Bazı bankalar 450 TL gibi bir promosyon ödemesi yaparken bazı bankalar bin liradan fazla promosyon ödemesi yapıp üstelik yanında emekli getirenlere de ekstra 125 TL'ye kadar ortaklık ödemesi yapabiilmektedir.

Hangi bankanın ne kadar promosyon ödemesi yapacağına ilişkin detaylı haberimizi hemen yukarı bölümde sizler için tanıttık ve bankalara göre listemizi hazırladık. Sizlerde emekli maaşınızı alacağınız banka için iyi araştırma yapabilirsiniz. Özel bankaların kampanyaları biraz daha cazip gelebilecektir.

Siz promosyon tarihi ve detayları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum bölümünden düşüncelerinizi bekliyoruz.

YORUM EKLE