Bankalardan ( Vakıfbank, Denizbank, Akbank ) Borç Kapatma Kredisi!

Borç kapatma kredisi veren birçok banka bu süreçte vatandaşların rahatlamasına fayda sağlıyor. Transfer Kredisi olarak da adlandırılan bu yol insanların borçlarını daha rahat ödemesi için büyük bir olanak sağlıyor. Bu seçenek borcu bulunan vatandaşların borçlarını kapatmak için büyük bir olanak sunuyor. İşte detaylar..

Bankalardan ( Vakıfbank, Denizbank, Akbank ) Borç Kapatma Kredisi!

Vakıfbank Borç Kredisi Kapatma Şartları Nelerdir? Kimler Faydalanabilir?

Vakıfbank aracılığı ile farklı bankalara borçları bulunan vatandaşlar şuan bankadan sunulan 50bin TL’ye kadar kredi çekme imkânlarını kullanabilirler. Tek bir bankaya bağlı kalmak koşulu ile diğer tüm borçları ödemek için vatandaşların son altı ay içerisinde sigortalı bir işte çalışma şartı aranıyor. 36 aya kadar sunulan vade imkânları ile bu kredi fırsatından yararlanmak mümkün olacak.

Denizbank’ta Aynı İmkânları Sunuyor

36 Aya kadar sunulan vade imkânları ile Denizbank’ta borç ödeme kredisi olanakları sağlarken bu krediden yararlanma şartını ise vatandaşlara maaşlarını kendi bankalarından alma koşulunu öngörüyor. Bunun haricin de kefil şartı da gözetmiyor.

Akbank Borç Kapatma Kredisi ile Zorlu Günler Daha Çabuk Geçecek

Akbank yalnızca kendi müşterisi olan vatandaşlara kredi imkânı sunuyor. 36 aya kadar varan vade imkanları ve %1,25 oranında faizli olarak vatandaşlara kredi imkanı sunuyor.

Borç Kapatma Kredisi Nedir?

Pandemi nedeni ile borçlarını ödemekte zorluk yaşayan vatandaşlar, borçlarını tek bir çatı altında toplayarak ödemelerini gerçekleştirecekler. 36 aya kadar vade imkânı sunan bankalar sayesinde binlerce vatandaşın rahat etmesine olanak sağlayacak. Her bankanın kendine göre şartı olduğunu da gözetmek gerekecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 10:31
YORUM EKLE