Bakan Müezzinoğlu Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı! Taşerona Ne Zaman Kadro Verilecek?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu taşerona kadro açıklaması yaptı. Peki taşeron işçilere ne zaman kadro alacak.

Bakan Müezzinoğlu Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı! Taşerona Ne Zaman Kadro Verilecek?
Geçtiğimiz seneden beri hükümet ve Maliye Bakanlığı taşeron yasası üzerinden çalışmalarını yapmaya devam ediyor. Taşeron yasasının yasalaşması ile birlikte yurt genelinde bir milyona yakın taşeron işçisi kadro alacak ve kendilerini garanti altına alacak.

Taşerona ne zaman kadro verilecek soruları giderek artmaya devam ediyor. Özellikle referandum öncesi ta şeron işçileri kadro istiyor. Peki taşerona ne zaman kadro verilecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamasında taşerona kadro hakkında bazı duyurular yaptı.

SÜREÇ HIZLANACAK

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu yaptığı açıklamasında pek çok konuya değinerek istihdam seferberliği, emeklilere ödenecek ikramiye tutarı ve taşerona kadro süreci hakkında duyurular yaptı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu taşerona kadro hakkında süreç hızlanacak şeklinde bir açıklama yaptı ve 4 Bakan arkadaşı ile bu konu hakkında çalışmalar yaptığını belirten Bakan Müezzinoğlu referandum atmosferinde popülist olmasın diye ek bir cümle söylemediğini de belirtti.

NE ZAMAN KADRO VERİLECEK

Peki taşeron işçilerine ne zaman karo verilecek. Buna göre Türkiye Büyük Millet Meclisi referanduma kadar tatildi ve bu süreç içerisinde her hangi bir görüşme yapılmadığı için en erken taşeron işçilere kadro verilmesinin referandumdan sonrası olduğu tahmin edilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
TAŞERON
TAŞERON - 4 yıl Önce

Bakan Müezzinoğlu Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı! Taşerona Ne Zaman Kadro Verilecek? TAŞERONDA 2 YILDIR TARİH BİLE VERİLMEDİ 2016 % 99 ÇALIŞMALAR BİİTİ 2017 OCAKTA KAMUYA AKTARILACAKTI REFANDUM GELDİ HALEN TARİH YOK CUMHURBAŞKANIMIZ TALİMAT VERDİ BAŞBAKAN TALİMAT VERDİ HALEN BİR TARİH VERİLMEDİ

EKREM
EKREM - 4 yıl Önce

BENCE SİYASİ BİR SÜRECTİ KADRO FELAN YOK...........?

TAŞERON
TAŞERON - 4 yıl Önce

TAŞERONDA SÜREÇ 2 YILDIR NİYE HIZLANMADI

taseron
taseron - 4 yıl Önce

bunlar müfteri kimse inananmaz artık

Aslan
Aslan - 3 yıl Önce

Ben inanmıyorum bizi hep kandırıyorlar hep aynı senaryo seçim zamanı gelince kadro diyorlar seçim bittikten sonra unutuyorlar hep yalan söylüyorlar siyasetçiler zaten hiç bir milletvekiline hakkımı helal etmiyorum Türk milleti seçimde oylarını düşünerek kullansin

2017
2017 - 3 yıl Önce

Taşerona kadro konusunu referandumdan önce verilmesini mantıklı buluyorum.

Ezilen
Ezilen - 3 yıl Önce

(taşeron işçilere kadro verilmesinin referandumdan sonrası olduğu tahmin edilmektedir.) Arkadaş daha tahmin edilmektedir. böyle birşey olabilirmi?

Ferah
Ferah - 4 yıl Önce

Sayın bakanım ben 5 yıldır kamuda taşeron işçisi olarak çalışıyorum.Kamu yönetimi lisans mezunuyum ama güvenlik olarak çalışıyorum.Benim siz bakanlarımdan ricam,yıllarını eğitim için harcamış taşeron çalışanların aldığı eğitime göre değerlendirilmeleridir.

SERDARO
SERDARO @Ferah - 3 yıl Önce

YA OCAK ŞUBAT MART BUNLAR BİZİ OYALAYIP SEÇİMDEDE KARŞIYA GEÇİP BAKACAKLAR İŞLERİNE.BUNLARDAN KADRO DEĞİL BİSİKLET KADROSU SOR ALIRIZ...