Bakan Albayrak Açıklamasında Vergi Ödemelerinin Süreleri Uzatılacağını Belirtildi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yeni açıklamalarında bulundu. Bakan Albayrak kişisel Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile birlikte, son ödeme 27 Ağustos 2018 olan vergiler ile alakalı detayları sizler için paylaştık…

Bakan Albayrak Açıklamasında Vergi Ödemelerinin Süreleri Uzatılacağını Belirtildi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yeni açıklamalarında bulundu. Bakan Albayrak kişisel Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile birlikte, son ödeme 27 Ağustos 2018 olan vergiler ile alakalı detaylar şöyledir

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak kişisel twitter hesabı üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Albayrak yapmış olduğu açıklamalar ile son günü 27 Ağustos olan vergiler ile ilgili detayları açıkladı.

TWİTTERDAN YAPILAN AÇIKLAMA

27 Ağustos 2018 Pazartesi gününe kadar ödenmesi gereken vergiler Muhtasar Beyannameler, Damga Vergisi ve Katma Değer Vergisi Beyannamelerinin verilme süreleri ile bu beyannameler üzerinden tahakkuk edilen vergiler için ödeme süreleri 28 Ağustos Salı gününün sonuna kadar uzatılacak” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2018, 10:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE