Altında Hareketlilik! Çeyrek, Yarım ve Tam Altın Ne Kadar Oldu?

Altın alış ve satış fiyatında hareketlilik yaşanıyor. Peki çeyrek altın, yarım altın, tam altının alış ile satış fiyatları ne kadar oldu?

Altında Hareketlilik! Çeyrek, Yarım ve Tam Altın Ne Kadar Oldu?

13 Şubat tarihinde ciddi şekilde yükselişe geçen altın fiyatları bilindiği üzere 23 Şubat tarihinde tarihi rekor kırmış ve 530 TL'den (çeyrek altın) işlem görmüştü. Bu fiyat ile birlikte rekora imza atan çeyrek altın özellikle yatırımcısını ciddi bir rakam kazandırmıştı. Öyle ki bir hafta önce ortalama 50 bin lira gibi bir rakam yatıran kişiler kısa sürede 4 bin 5 bin TL gibi bir kazanç elde etti. Peki Türkiye'nin İdlib ile girdiği olaylar sonucunda altında yeni durum ne oldu. Şu anda çeyrek altın, yarım altın ve tam altı 00000n satış fiyatı ile alış fiyatları ne kadar oldu?

Altın Alış ve Satış Fiyatları

Çeyrek Altın 522,03 TL - 533,82 TL

Yarım Altın 1.039,79 TL - 1.066,62 TL

Tam Altın - 2.161,00 TL - 2.193,00 TL

Çeyrek altın, yarım altın ve tam altının alış fiyatı ile satış fiyatını detaylı olarak hemen yukarı bölümde sizlere ilettik. Şu anda anlık olarak satış ve alış fiyatları bu şekilde olmak ile birlikte gün içerisinde çeyrek altın en düşük satış fiyatı olarak 529 TL'ye kadar düştü. İdlib ile Türkiye arasında yaşanan gelişmeler altın fiyatların da hareketliliğe sebebiyet verdi fakat altın fiyatlarına fazla bir değişiklik olmadı. Ancak dolar ile euro için aynı şey söylenememekte olup dolar ve euro İdlib gelişmelerden sonra artış gösterdi.

YORUM EKLE