Altın Kaç TL Oldu? Çeyrek Altın, Yarım Altın ve Tam Altın Alış-Satış Fiyatları

5 Mart itibari ile altın kaç TL oldu? gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın alış ve satış fiyatları ne kadar? Güncel altın fiyatlarını açıklıyoruz.

Altın Kaç TL Oldu? Çeyrek Altın, Yarım Altın ve Tam Altın Alış-Satış Fiyatları

Ülkemizde ve global olarak tüm ülkelerde yaşanmakta olan gelişmelere göre altın fiyatları artmakta ve azalmaktadır. Peki güncel altın fiyatı ne kadar oldu? Gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın alış ve satış fiyatı ne kadar? Hangi altın ne kadar fiyata çıktı?

Güncel Altın Alış - Satış Fiyatları

Cumhuriyet Altını Alış: 2.139,00 Satış:2.171,00
Yarım Altın Alış: 1.029,50 Satış: 1.055,89
Çeyrek Altın Alış: 516,47 Satış: 528,15
Gram Altın Alış: 323,08 Satış: 323,15

Hemen yukarıda güncel olarak tam altın (Cumhuriyet Altını), yarım altın, çeyrek altın ve gram altının alış ile satış fiyatını detaylı olarak belirttik. Sizlerde altın almak ya da satmak istiyorsanız bu fiyatlar aralığında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Altın'ın Ateşi Sönüyor!

Altın fiyatları bilindiği üzere 13 Şubat tarihi ile birlikte tarihi rekora doğru hızla yükselmiş ve 23 Şubatta ciddi bir düzeye yükselerek satış fiyatı 530 TL'ye çıkmıştı. İdlib'de yaşanan kötü gelişmelerden sonra altın fiyatları bir miktar daha arttı ve tekrar ateşi sönmeye başladı. Şu anda güncel olarak çeyrek altın 528 TL'den satılmakta olup bu tutarın bir miktar daha azalması ve yaz aylarının yaklaşmaısından sonra tekrar yükselişe doğru geçmesi beklenmektedir.

YORUM EKLE