Altın Fiyatları Yeniden Alevlendi! Gram Altın, Çeyrek Atın Kaç TL Oldu?

Altın fiyatları tekrar hızlı yükselişe geçti. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve cumhuriyet altın fiyatları ne kadar? Alış, satış fiyatlarını paylaşıyoruz.

Altın Fiyatları Yeniden Alevlendi! Gram Altın, Çeyrek Atın Kaç TL Oldu?

Türkiye 11 Mart tarihinden bu yana bilindiği üzere corona salgını ile mücadele etmekte ve bu süreçte ekonomik olarak zarar görmektedir. Ekonominin zarar görmesi sebebi ile altın fiyatları da yükselmeye devam ederken birkaç gündür altın fiyatları sabit rakam üzerinden duruyordu ve bugün tekrar işlemlerin başlaması ile altın fiyatları alevlendi. Peki gram altın kaç tl, çeyrek altın kaç tl oldu? Yarım altın, tam altın fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

ALTIN (TL/GR)

  • Alış: 342
  • Satış: 343

Cumhuriyet Altını

  • Alış: 2.110,00
  • Satış: 2.142,00

Yarım Altın

  • Alış: 1.014,59
  • Satış: 1.041,44

Çeyrek Altın

  • Alış: 509,57
  • Satış: 521,42

Yukarıda çeyrek altın, gram altın, yarım altın ve tam altın alış ile satış fiyatları güncel olarak verilmiş olup şu anda gram altın yükselmeye devam etmekte fakat yükselişi henüz çeyrek, yarım ve tam altına yansımamış durumda olup önümüzdeki saatlerde yansıması beklenmektedir.

ALTIN FİYATLARI ARTABİLİR

Türkiye corona salgını sebebi ile büyük tedbirler aldı fakat halen ciddi bir sayıda kişide bu salgın bulunmakta olan artmaya da devam etmektedir. İş yerlerinin kapatılması, alış veriş yapma oranlarının ciddi düzeyde azalması ve ülkeye vergi girişinin düşmesi gibi konulardan dolayı Türkiye ekonomik yara almakta ve bu süre zarfında altın fiyatlarının bir süre daha artması ön görülüyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE