Altın, Dolar, Euro Yükselişe Geçti! Kaç TL Oldu? Canlı Fiyat Nedir?

Altın, dolar, euro yeniden yükselişe geçti. Peki canlı alış ile satış fiyatlarında son durum nedir?

Altın, Dolar, Euro Yükselişe Geçti! Kaç TL Oldu? Canlı Fiyat Nedir?

Merkez Bankası başkanının değişimi haberinden sonra Türk Lirası ile Dolar arasında büyük bir mücadele başladı. İlk gün dolar TL karşısında değer kazanarak 8,40 TL'ye kadar yükselmiş ardından ise yeniden 7,80 TL'ye kadar düşüş yaşamıştı. Birkaç gündür artış ile dolar günü kapatırken bugün dolar, euro, altın bir miktar daha yükselişe geçti. Peki dolar kaç TL oldu, gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın fiyatı nedir? Euro alış ve satış rakamı nedir? Sizin için güncel ve canlı fiyatların ne kadar olduğunu yazıyoruz.

Dolar Kaç TL Oldu?

Şu anda dolar alış 8,15 TL ve satış ise 8,16 TL'den işlem görmektedir. Bir önceki kapanışa göre doların yüzde 0,90'lık artış yaşadığı görülmektedir. İlerleyen saatlerde nasıl bir grafik izler bilinememektedir.

Euro Kaç TL Oldu?

Euro şu anda alış 9,61 TL iken satış 9,62 TL'den işlem görüyor. Bir önceki kapanışa göre Euro yüzde 0,60'lık bir artış yaşadı. İlerleyen saatlerde nasıl bir yol izler bilinememektedir.

Altın Fiyatları Ne Kadar?

Gram altın alış 453 TL iken satış 453,50 TL'den çeyrek altın alış 733 TL satış 746 TL'den, yarım altın alış 1.455 TL satış 1.492 TL, Cumhuriyet altını ise alış 2.906 TL ve satış 2.972 TL'den işlem görmektedir. Bir önceki kapanışa göre gram altın yüzde 0,73, çeyrek altın yüzde 2,33, yarım altın yüzde 2,33 ve Cumhuriyet altını yüzde 2,34 değer kazandı. İlerleyen saatlerde nasıl bir grafik izler bilienmemektedir.

NOT: Bu sitede yatırım tavsiyesi verilmez, haberlerde ve yorumlarda yatırım tavsiyesi içeriği paylaşılmaz yasaktır. Güncel fiyatları sunulmuştur.

YORUM EKLE