Almanya' ya Vasıflı Vasıfsız 10 Bin İşçi Alınacak! İşte Başvuru Ekranı

Almanya' ya 10 bin işçi alımı yapılacağını ifade etmiş, ilgili detayları aktarmıştık. Büyük ilgi gören işçi alımının başvuru ekranını ve diğer detaylarını ulaştırıyoruz...

Almanya' ya Vasıflı Vasıfsız 10 Bin İşçi Alınacak! İşte Başvuru Ekranı

Bilindiği üzere dün itibariyle gündeme yansıyan öneml ilanlar arasında yer alan işçi alımıyla alakalı olarak, yüzbinlerce vatandaşımızdan başvuru yapmak istediklerine dair paylaşımlar yapıldı. Sosyal medya platformları üzerinden çok sayıda bu yönde paylaşımın olduğunu görmüştük. Almanya' da çalışmak isteyecek 10 bin işçi için, başvuruların da alınmaya başlayacağını aktarmıştık. OBM Türkiye Genel Müdürü tarafından yapılan açıklamada da başvuran kişilerin tüm masraflarının kendileri tarafından karşılanacağı ifadelerine yer verilmişti. Bugün itibariyle başvuru yapmak isteyen, Almanya' da işçi olarak çalışmak isteyen kişilerin sayısı yüzbinleri geçti. Durumun böyle olmasından kaynaklı olarak da başvuruların nasıl yapılacağı merak edilen konular arasında yer aldı.

Almanya 10 bin işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?

OBM Türkiye tarafından kamuoyuna aktarılan alımla alakalı süreç firmanın websitesi üzerinden başvurular alınarak yürütülmektedir. Aşağıda yer alacak bağlantıyı ziyaret ederek, karşınıza açılan penceredeki formu doldurarak ilanlara başvurabilirsiniz. Bu alımlarda adayların başvuru süreçleri OBM Türkiye aracılığıyla yürütülmektedir. Başvuru formunu doldurup, online başvurusunu yapan adaylar OBM Türkiye tarafından aranmayı beklemek durumundadırlar. Adayların bu noktadan sonra yapabilecekleri bir işlem bulunmamaktadır. 20 ve 45 yaşları arasındaki her vatandaşımız OBM Türkiye resmi web adresi üzerinden başvuru ekranına ulaşıp, başvurularını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. //www.obm-turkiye.com/ adresini ziyaret ederek, başvurularınızı sağlayabilirsiniz. Tüm işçi alımları, memur alımları, ekonomi haberleri, istihdam haberleri ve memur alım sonuçlarının açıklanmasından ilk siz haberdar olmak isterseniz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz... Mobil uygulamalarımız Android ve iOS uygulama mağazalarında ücretsiz olarak yayımlanmış, kullanımınıza sunulmuş durumdadır.

Mobil uygulamalar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 16:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet asilhan
Ahmet asilhan - 2 yıl Önce

Başvuru ekranı görüntülememiştir acaba neden ?

Adem
Adem - 2 yıl Önce

Site çökmüs galiba.Ulaşılamıyor

Gizem
Gizem - 2 yıl Önce

Dediğiniz link açılmıyor yardımcı olur musunuz

Abdulkadir Dal
Abdulkadir Dal - 2 yıl Önce

slm ağır vasıta damperli tır damperli kamyon şöförü yüm src 1234 pisikoteknik djt tako sayğılar 0542 368 69 39

Emre
Emre - 2 yıl Önce

Arkadaslar ben basvurumu yaptim. Bakalm ne olucak hadi hayirlisi.Eger cikarsa bi guzel bi kiz bulup orda kalicam daha sonra bu islerle ben ilgilenecem kemal sunal gibi inek gibi sagicam almanyayi :) :) :) :)

mehmet fatih
mehmet fatih @Emre - 2 yıl Önce

emre bey nasıl yaptınız ben yapamıyorumda

ramazan
ramazan @Emre - 2 yıl Önce

hayallerle yaşıyon

kemal tunca
kemal tunca - 2 yıl Önce

arkadaşlar burası başvuru yapılan bir yer değil neden buraya meslek bilgilerinizi yazıyorsunuz. daha haberin ne olduğunu anlamamışsınız bide almanya ya gitmeye hevesleniyosunuz. ne bekliyosunuz anlamadım beni görsünler hemen alırlar diye mi sanıyosunuz.

Ömer
Ömer - 2 yıl Önce

İşçi alımlarına nasıl başvuru yapabiliriz. Yardımcı olabilirmisiniz.

Tahsin Seçgin
Tahsin Seçgin - 2 yıl Önce

Gaz altı kaynağı ve boru bükme ustasıyım