Almanya 10 Bin İşçi Personel Alımı Başvuruları Bekleniyor! İşte Son Durum

Almanya' ya bir şirket tarafından götürülüp çalıştırılmak üzere alımların olacağı ifade edilen işçi personel alımı sürecinde, adayların meraklı ve heyecanlı bekleyişi sürüyor.

Almanya 10 Bin İşçi Personel Alımı Başvuruları Bekleniyor! İşte Son Durum

Geçtiğimiz aylar itibariyle, OBM Türkiye isimli bir şirket tarafından yapılan açıklamada, Almanya' ya götürülerek, şirket bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi personel alımları yapılacağı ifade edilmişti. Yapılan açıklamalarda, şirket bünyesinde görev alacak kişilere yönelik istenecek belgeler, gerekli şartlar, kadrolar gibi detaylara yer verilmişti. Bu açıklamalara göre şirketin, kaynakçı, sıhhi tesisatçı, teknikerler, mühendisler ve hemşireler gibi kadrolar üzerinden personel alımları gerçekleştireceği kamuoyuna duyurulmuştu.

Almanya işçi alımı süreci için masrafları şirket karşılıyor

Şirket yetkilisi tarafından yapılan açıklamada, masrafların şirket tarafından karşılanacağı, burada eğitim ve barınma masraflarıyla alakalı vatandaşların cebinden bir giderin yaşanmayacağına değinildi. Ayrıca şirket tarafından yapılan diğer bir açıklamada da başvuru işlemleri için kimseden para talep edilmediği aktarıldı. Bu alımlara başvuru yapabilmek için kimseye para kaptırmamaları, dikkatli olmaları gerektiğine vurgu yapıldı.

Başvurular ne zaman yapılacak, ilan tarihleri neler?

Yapılan açıklamalarda başvuruların Ocak ayının 1.haftasından itibaren şekil alacağı yönünde ifadelere yer verilmişti. Zaten şirket tarafından da yapılan daha sonraki açıklamalarda, alımı yapılacak olan yaklaşık 5-10 bin kişi personel kadrosundan istenebilecek belgelere değinilmişti. Şuan için yoğun ilgisi kesilmeyen Almanya' ya götürülmek üzere çalıştırılacak işçi alımı süreci için yeni bir gelişme bulunmuyor. Yaşanan gelişmelerden anlık olarak isinolsa.com mobil uygulamalarımız aracılığıyla sizleri haberdar ediyor olacağız.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da ilanları takip etmek için tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Beşir Akıl - besirakil@hotmail.com - 05446561272
Beşir Akıl - besirakil@hotmail.com - 05446561272 - 2 yıl Önce

Almanya işçi başvuru alımı 10 kişilik kalıp ve demir ustaarım var Yardımlariñizi rica ederim.MerhabaSaygılarımla iyi çalışmalar

Beşir akıl
Beşir akıl - 2 yıl Önce

Almanya işçi alımı 10 kişilik kalıp ve demir ustalarım var.

Beşir Akıl - besirakil@hotmail.com - 05446561272
Beşir Akıl - besirakil@hotmail.com - 05446561272 - 2 yıl Önce

Almanya işçi alımı randevu talep etme

Necmettin Aslan
Necmettin Aslan - 2 yıl Önce

Pvc kapi pencere ve cam ustasiyim 05308974402

Mehmet Parlak
Mehmet Parlak - 2 yıl Önce

Mekatronik teknikerim
05318384800

Zülfikar efe
Zülfikar efe - 2 yıl Önce

Almanya icin Kalıp yarcimcisiyim 05449424532