9 Kasım Cuma BİM İndirimli Ürünler Aktüel Kataloğu Belli Oldu!

BİM mağazaları aktüel ürünler kataloğu belli oldu. 9 Kasım cuma günü indirimli ürünlerde hangi elektronik ve züccaciye ürünleri satışa sunacak. hangi ürünler satışa çıkartılacak? İşte indirimdeki ürünler..

9 Kasım Cuma BİM İndirimli Ürünler Aktüel Kataloğu Belli Oldu!

BİM her hafta cuma günü müşterilerine aktüel ürünler katalogu açıklıyor. Bu haftaki indirimli ürünler listesinde yer alan bazı ürünleri aktarmak istiyoruz.

9 Kasım tarihinden itibaren Türkiye genelindeki tüm mağazalarında satışa sunulacak olan ürünlerden dikkat çeken ürünleri ve satışa sunulacak olan fiyatlar belli oldu. Bu hafta Tv ünitesi rafı 149,00 Tl fiyatla elektronik ürünlerde konvektör ısıtıcısı dikkat çekiyor. Simter marka konvektör 1000 Watt termostat kontrolü bulunuyor. Fiyatı ise 199,00 TL den satışa sunulacak. Klavyeli pratik kumanda 79,00 TL'den müşterilerle buluşacak. Diğer ürünlerde ise kıyafet ve kış aylarının vazgeçilmez bazı ürünleri yer alıyor. Yatak örtüsü çift kişilik, 109,90 Tl, tek kişilik nevresim takımı 49,90 Tl, Tek kişilik çarşaf 17,90 Tl, çift kişilik çarşaf ise 19,90 Tl den satışa sunulacak. Puf yelek, çocuk montu, kaşkol, atkı, bere kış ayına hazırlık yapacak olan müşterilere hitap edecek. Ayakkabı ve spor çorap diğer kıyafet ürünlerinden bir tanesi olacak. Mutfak gereçlerinde bu hafta narenciye sıkacağı, çaydanlık, bardak, sirkelik, bambu ürünleri bulunuyor. 

BİM Mağazları Türkiye genelinde 81 il ve ilçede faaliyet gösteren perakende satış mağazasıdır. Birleşik Mağazalar A.Ş. indirimli ürünleri ile herhafta satışa çıkardığı ürünleri müşterilerin dikkatini çekmekte ve mağazlarda cuma günleri satışa çıkan ürünleri aynı gün tamamen tükenmekte. 6 Bin'den fazla mağazası bulunan BİN yönetim kurulu başkanlıını Latif Topbaş yapmaktadır.

YORUM EKLE