55 Bin Polis Alımı Yapılacak! 2019 Polis ve PÖH Maaşları Ne Kadar?

Gündeme yansıyan toplam 55 binlik polis alımının yapılması bekleniyor. 2019 yılı itibariyle polis ve pöh maaşları ne kadar? Polis alımları ne zaman yapılacak, işte tüm detaylar ve bilinmesi gerekenler...

55 Bin Polis Alımı Yapılacak! 2019 Polis ve PÖH Maaşları Ne Kadar?

Geçtiğimiz aylar itibariyle İçişleri Bakanı Süleyman Soylu' nun açıklamaları gündeme yansımıştı. Bu açıklamalarda toplamda 55 bin polis alımı yapılacağına değinilmiş ve polis alımlarının belirli periyotlarla alınarak göreve başlatılacağına, eğitimlerinin gerçekleştirileceğine değinilmişti. Polis alımlarıyla alakalı bu süreç henüz netleşmedi. Mevcut polis alım sürecinin ardından yeni bir polis alım ilanının yayımlanması ve kamuya polis alımlarının sağlanması bekleniyor. Binlerce vatandaş tarafından hem polis hem de PÖH alımları hakkında çeşitli talepler gündeme aktarılmaya çalışılıyor. İlan bekleyen adaylar, ilan şartlarındaki yaş şartlarının iyileştirilmesini bekliyorlar.

ŞARTLAR DEĞİŞTİRİLECEK Mİ?

Binlerce kişinin bu ilanlara şartlar iyileştirildiği takdirde başvuru yapma imkanına sahip olacağına ve imkan tanınmış olmakla beraber, umut ışığının yanmasına da olanak sağlanacağı yönünde ifadeler kullanılıyor. Binlerce aday sosyal medya platformları üzerinden resmi isimlere ve makamlara seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Bu alım süreci beklenirken, Polis ve Polis Özel Harekat (PÖH) alımıyla alakalı da bazı sorular sitemiz isinolsa.com üzerinden aktarılıyor. Adaylar polislerin ve PÖH' lerin maaşlarını merak ettiklerini dile getiriyorlar. Bu bağlamda merak edilen maaş konusuna açıklık getirmeye çalışacağız.

PÖH MAAŞLARI, POLİS MAAŞLARI

Adaylar tarafından yöneltilen sorularda polis maaşları merak ediliyordu. Bu noktada polis maaşlarını merak eden adaylar için 4800 TL olduğunu söyleyebilmek mümkün durumdadır. Aynı şekilde Polis Özel Harekat (PÖH) pöh maaşları da 4000-6000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

POLİS ALIMLARI NEREDEN DUYURULACAK?

Polis ve PÖH alımları hakkında tüm son dakika gelişmeleri anlık olarak isinolsa.com sitemiz üzerinden duyurulacaktır. Polis ve PÖH alımlarından anında haberdar olmak için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz...

Mobil uygulamalar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kpr
Kpr - 2 yıl Önce

Önlisans kpss 60 olsun

Ayşegül
Ayşegül - 2 yıl Önce

Bu boy şartını da dile getirin iki santımle kaybediyoruz .

Ahmed
Ahmed - 2 yıl Önce

KPSS ön lisans 60 olsun

ayse
ayse - 2 yıl Önce

merhabalar pomem onlisans alimlarinda baraj puanlari dusme olasiligi varmidir acaba ? editorlerden cvp bekliyorum tesekkurler iyi calismalar..

cansu öz
cansu öz - 2 yıl Önce

Kpss 60 puan a dusurulsun ...

Eren Keleş
Eren Keleş @cansu öz - 2 yıl Önce

Valla bende tam yazacaktım siz yazmissiniz allah razi olsun .

ahmet demir
ahmet demir - 2 yıl Önce

İsterse asgari ücret olsun.Maaşı için yapılacak bir meslek olarak görmüyorum polisliği.Daha doğrusu bir meslek olarak görmüyorum.Vatan millet için bir görev.

Afranur bulgur
Afranur bulgur - 2 yıl Önce

Polis alımlarında kpss esnetilsin

Pöh
Pöh - 2 yıl Önce

Pöh alımı ne zaman başlar şartları neler olur