5 Bin TL Maaşla Kabin Memuru Alınacak! Tecrübe Şartı Yok

Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak yürütülen memur personel alımlarının yanı sıra, özel sektör alımlarından olan ve ilgi gören kabin memuru pozisyonuna da tecrübesiz adaylar arasından 5 bin TL maaşla memur alımı yapılıyor...

5 Bin TL Maaşla Kabin Memuru Alınacak! Tecrübe Şartı Yok

Kamuda kadro ihdasları, memur alım ilanları ve belediye personeli alım ilanları yayımlanmaya devam ederken, havacılık sektörünün ilgi gören ilanlarından olan kabin memuru pozisyonu için de çeşitli firmalar tarafından alımlar yapılıyor. Bu alımlarda bazı ilanlarda tecrübe şartı aranırken, bazılarında da yetiştirilmek üzere belirli niteliklerde personellerin kabin memuru pozisyonuna alımı sağlanıyor. Sizlere aktaracağımız bu haberimizde, kabin memuru pozisyonu için tecrübe şartının aranmadığı, herhangi bir adayın ilgili nitelikleri taşıması halinde başvuru yapabileceği ilanı aktarıyor olacağız. Yayımlanan bu ilanlarda başvuru yapacak olan adayların sadece ilgili kurum tarafından aranan boy, kilo ve diğer fiziki şartlar ile sağlık şartlarını taşıması yeterli olup, tecrübeli olmasına gerek duyulmamaktadır. Adayların 5 bin TL maaş ile şartları taşımaları halinde göreve başlamaları sağlanacaktır.

Başvuru şartları ve ek nitelikler

İlanlara başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar firmalara göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle ilan bağlantıları üzerinden detaylara ulaşılması gerekmektedir. Başvuruda adaylarda aranan ortak özelliiklere değinecek olursak; kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık problemi bulunmamak, kamudaki görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, güleryüzlü olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, müşteri memnuniyetine önem vermek, mesai saatlerine özen göstermek, yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak şeklinde özetlenebilir. Başvuru yapacak adayların vücutlarının görünen yerlerinde (kabin memuru üniforması giyili iken) dövme bulunmaması gerekmektedir. Katılımcı adayların dış görünüşlerine özen göstermeleri, kişisel bakım ve temizliğine önem vermeleri ve boy / kilo şartlarını taşımaları gerekli görülmektedir. İlanlara ulaşmak ve başvurulara dair tüm bilgilere erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanlar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 22:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurdane Demir
Nurdane Demir - 2 yıl Önce

Sayın Yetkili:Gereken tük özellikleri taşıyorum. Vizyonunuza vr misyonunuza uygun çalışıl güler yüzlülüğümle performansyonumla işimi en güzel şekilde yerine getirecem.

Osman can gürdal
Osman can gürdal - 2 yıl Önce

Ben başvuruda bulunmak istiyorum nasil başvurabilirim

Nur Duman
Nur Duman - 2 yıl Önce

14 yaşımdan beridir uçuş hostesliği isterdim istiyorumda hayalimi gerçekleştirmek lise mezunuyum lütfen...isteğimi geri çevirmeyin