47 Bin 364 Kişi Alınacak! İŞKUR' da Yayımlandı Başvurular Alınıyor

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 47 bin 364 kişilik memur personel alımı ve detaylarına, başvuru koşullarına, adaylarda aranacak ek niteliklere ve başvuru tarihlerine haberimizden ulaşabilirsiniz...

47 Bin 364 Kişi Alınacak! İŞKUR' da Yayımlandı Başvurular Alınıyor

İŞKUR Milli İstihdam Seferberliği Programı dahilinde, çok sayıda projeyi eş zamanlı şekilde yürütüyor. Bu projeler, işverenlere uygulanan teşvik primleri (vergi indirimleri, maaş destekleri, iş kurma desteği, ekipman ve personel desteği), iş arayan vatandaşlara yönelik olarak uygulanan sigorta imkanı, maaş desteği ve iş başı eğitim programları gibi çok sayıda aşamadan oluşuyor. Eş zamanlı yürütülen bu faaliyetler doğrultusunda İŞKUR, yıllık istihdam sayısını arttırmayı hedefliyor. Uygulanan projeler dahilinde de hem özel sektör hem de kamu kurumlarına ya da bağlı kuruluşlarına alımlar yapılmaya devam ediliyor.

İŞKUR 47 Bin 364 Kişi Alacak

İŞKUR üzerinde şuan itibariyle 47 bin kişilik ilan yayımlanmış bulunuyor. Bu ilanlarda; tesisatçı, hemşire, memur, şoför, güvenlik görevlisi, temizlik personeli, garsoni, fırıncı, makineci, dikişçi, operatör, çağrı merkezi personeli, müşteri temsilcisi, kaynakçı, yük taşıma şoforü, vinç operatörü, avukat, mühendis ve daha çok sayıda kadro için alımlar konusunda duyurular yapılmış, alımlar başlatılmış durumdadır. Aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden adayların başvuruları alınmakta, İŞKUR ilanlarına başvuru süreçleri yürütülmektedir. İlana başvuruda bulunacak adayların; kamu haklarından mahrum olmaması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, yüz kızartıcı suç işlememiş olması, terör örgütleriyle ismi anılmamış olması, kendini geliştirmeye açık olması, dış görünüşüne dikkat etmesi, belirtilen eğitim düzeyinden mezun olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirmesi gibi şartlar aranmaktadır. Bu şartlar dışında adaylardan ek nitelikler istenecektir. İlgili ilanlara başvuru yaparken, ilan detaylarından bu ek niteliklere erişim sağlayabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 22:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet kılıç
mehmet kılıç - 2 yıl Önce

şüfürlük

Celal
Celal - 2 yıl Önce

Habercilik anlayışınızın da bu ülkeyi bu hale getiren yöneticilerin de Allah brlasını versin.

BEDRİ kösem
BEDRİ kösem - 2 yıl Önce

Issızım iş arıyorum adım BEDRİ kösem alcı boya işi ile uğraşmaktayız ekip sağlam iyi itibat numarası

İlknur
İlknur - 2 yıl Önce

Typ başvuruları nezaman merakla bekliyoruz

Dilek  altunbas
Dilek altunbas - 2 yıl Önce

Iş istiyorum işitme engelli rica ederim

İyilik
İyilik - 2 yıl Önce

Hikaye masal

Halil Ibrahim songur
Halil Ibrahim songur - 2 yıl Önce

Altın yapı